Stacja Circle K w Częstochowie w nowej odsłonie

Stacja Circle K w Częstochowie w nowej odsłonieW związku z modernizacją stacji paliw Circle K w Częstochowie mieszczącej się przy ul. al. Wyzwolenia 1, już dziś na klientów czekają specjalne atrakcje, w tym 50% kupony rabatowe na przekąski i kawę, rabaty na paliwo i płyn do spryskiwaczy dla posiadaczy karty EXTRA, ważne przez 14 dni od ich otrzymania. Poddany procesowi modernizacji obiekt został wyposażony zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon, który charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Klienci mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Sieć Circle K to 393 stacje paliw w całej Polsce. Dla klientów stacji w Częstochowie, oddalonej o 3 km od Jasnej Góry, dostępne są różne rodzaje paliw: miles®95, milesPLUS®95, miles® Diesel, milesPLUS® Diesel, a także LPG. Zmodernizowana stacja została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowoczesny, a zarazem ciepły wystrój stacji, dzięki któremu klienci mogą skorzystać z oferty gastronomicznej lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni. Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer, który przygotowuje wybraną kawę szybciej, a mleczna pianka jest jeszcze lepsza, idealnie puszysta i znakomicie komponuje się z kawą. Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową, w której można odpocząć w czasie podróży, przy szerokiej gamie przekąsek i gorących napojach. Klienci mogą tankować i korzystać z oferty gastronomicznej przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Na stacji są dostępne takie usługi i udogodnienia jak pralniomat, a także myjnia automatyczna.

Mając na uwadze styl podróżowania klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji, oprócz płatności mobilnych konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K EXTRA. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Film dotyczący płatności mobilnych Circle K można obejrzeć pod linkiem.

Circle K

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress