Shell pomalował Warszawę na czerwono!

Felipe Massa w Warszawie na Shell V-Power Nitro+ Show

fot. Shell

W sobotę 18 maja, ulice stolicy zamieniły się w morze czerwieni, kiedy ponad 30 000 osób wzięło udział w Shell V-Power Nitro+ Show chcąc obejrzeć pokaz kierowcy Scuderia Ferrari – Felipe Massy, który przyjechał w związku z promocją nowej generacji paliw Shell.

W fantastycznej atmosferze, tysiące fanów Ferrari miało okazję być świadkami pierwszego wydarzenia ulicznego zorganizowanego na tak szeroką skalę przez Shell Polska z udziałem samochodów Scuderia Ferrari. Gość specjalny imprezy – Felipe Massa, zaprezentował potęgę i możliwości bolidu Ferrari F60 na specjalnie zaprojektowanym torze miejskim w centrum stolicy.

O poranku, Massa odwiedził jedną z warszawskich stacji paliw Shell, gdzie Shell V-Power Nitro+ zostało zatankowane na potrzeby popołudniowych pokazów ulicznych. Nowo wprowadzone na polski rynek paliwo zawiera w 99 procentach takie same składniki, jak paliwo Shell V-Power wykorzystywane podczas wyścigów przez Scuderia Ferrari. Będąc na stacji, Felipe zaskoczył kilku klientów osobiście tankując ich samochody.

W ramach premiery, w sali po brzegi wypełnionej przez media, gość specjalny uczestniczył w sesji koktajlowej z udziałem naukowców Shell. Podczas pokazu na żywo, naukowe probówki, zlewki i odczynniki zastąpiono sokami owocowymi, shakerem i innymi akcesoriami barmańskimi. Razem, Felipe Massa i naukowcy mieli mnóstwo zabawy tworząc koktajle odzwierciedlające różnorodne składniki używane do tworzenia zaawansowanej formuły Shell V- Power Nitro+, która w porównaniu do Shell V-Power, zapewnia o 25% lepszą redukcję tarcia, poprawiając wydajność silnika oraz jego natychmiastowe działanie.

To niesamowite uczucie być po raz pierwszy w Warszawie i móc pokazać fanom magię bolidu Scuderia Ferrari. Udział w Shell V-Power Nitro+ Show był  naprawdę wspaniałą przygodą.  W trakcie sezonu nie mamy okazji do zbyt wielu ulicznych wyścigów, ale w przyszłym tygodniu jedziemy do Monako, więc cudownie że Shell był w stanie stworzyć nam przedsmak tego miejsca, tu w Warszawie.

– powiedział Felipe Massa, kierowca Scuderia Ferrari.

Niekwestionowaną gwiazdą dnia wśród najmłodszych zwiedzających była pełnowymiarowa replika bolidu Scuderia Ferrari 150° Italia, złożona z  ponad 200.000 klocków LEGO. Pojazd zawiera stalowe podwozie, prawdziwe opony Pirelli, fotel zdolny pomieścić kierowcę i dokładną replikę kierownicy, także zrobionej wyłącznie z LEGO. Organizatorzy obiecują, że model już niedługo powróci do Warszawy!

Shell V-Power Nitro+ Show było jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń jakie mieliśmy okazję obserwować na ulicach Warszawy. Gorący doping publiczności, efektowny pokaz kierowcy ze światowej czołówki i moc motoryzacyjnych atrakcji dla wszystkich. Cieszymy się, mogąc świętować premierę Shell V-Power Nitro+ w tak niezwykły sposób i mamy nadzieję, że to wydarzenie pozostanie w pamięci naszych klientów i fanów Ferrari na długi czas.

– powiedział Piotr Dziwok, prezes Zarządu Shell Polska.

Shell

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress