Nowa stacja Circle K w Natolinie

Circle K NatolinSieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w miejscowości Natolin, ok. 2 km od węzła Grodzisk Mazowiecki przy autostradzie A2.

Stacja została wyposażona zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon, który charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Klienci tankujący na stacji mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Circle K Natolin

Teraz podróżni będą mieli okazję zatankować i zrobić przerwę w podróży na najnowszej stacji franczyzowej Circle K otwartej w Natolinie. Dla klientów są dostępne różne rodzaje paliw: miles®95, milesPLUS®95, miles® Diesel, a także LPG i AdBlue. Dla użytkowników pojazdów ciężarowych przygotowano stanowiska tankowania Truck Diesel.

Stacja posiada szereg udogodnień, m.in. kompresor, odkurzacz oraz myjnię bezdotykową. Jest ona czynna przez całą dobę i została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, wprowadzającym nowy, ciepły, a zarazem nowoczesny wystrój, dzięki któremu klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy lub po prostu odpocząć w przytulnej przestrzeni. Nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer przygotowuje wybraną kawę szybciej, a jej smak podbije mleczna puszysta pianka.

W rozbudowanej części gastronomicznej dostępna jest wyjątkowa oferta nowych przekąsek idealnych na wakacje, w tym kanapka słoneczna serwowana również na ciepło, orzeźwiająca Ice Latte z syropem Spicy Mango czy autorski sos Dijonnaise. W ofercie można znaleźć również m.in. Hot Doga Bekon & Cheddar oraz Vegan Doga z roślinną „kiełbaską”, który powstał z myślą o miłośnikach roślinnych produktów.

Sieć Circle K to blisko 400 stacji paliw w całej Polsce

Ponadto z okazji wakacji sieć Circle K uruchomiła dla swoich klientów promocję „Summer Weekends” czyli cykl zniżek na zakup dowolnego paliwa miles® oraz milesPLUS® lub SupraGas w obniżonej o 35 gr/l cenie. Zniżki będą obowiązywać we wszystkie weekendy wakacji, od piątku do niedzieli, aż do 3 września. Każdy klient będzie mógł skorzystać z promocji dowolną ilość razy pod warunkiem posiadania karty lojalnościowej EXTRA. Rabat zostanie naliczony do maksymalnie 85l w ramach jednej transakcji.

Wakacyjnym promocjom towarzyszą również stałe rabaty, które są dostępne każdego dnia. Będąc uczestnikiem programu lojalnościowego, wystarczy zatankować łącznie 50 litrów, aby otrzymać pierwszy voucher z rabatem 10 groszy na litrze na paliwo bazowe (w tym LPG) lub 15 groszy na paliwo premium.

Circle K

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress