„Kibicuj Mistrzom”. Jedyny taki konkurs, wyłącznie na stacjach LOTOS

Dynamic Rally Team

fot. Lotos

Na stacjach paliw LOTOS i LOTOS Optima trwa konkurs „Kibicuj Mistrzom”. Na zwycięzców czekają m.in. wyjazdy na Mistrzostwa Świata – Rajd Sardynii 2012, weekend z trzykrotnym Mistrzem RSMP Kajetanem Kajetanowiczem, połączony z przejazdem na fotelu pilota samochodu rajdowego oraz setki innych atrakcyjnych nagród.

By wziąć udział w konkursie wystarczy zatankować minimum 20 litrów paliwa LOTOS lub kupić bilet lotniczy Eurolot i zalogować się na stronie www.kibicujmistrzom.pl. Dzięki współpracy z partnerem lotniczym Eurolot do wygrania są również dwuosobowe bilety lotnicze na dowolnie wybranej trasie, obsługiwanej przez przewoźnika. Akcja promowana jest również na pokładach samolotów linii lotniczych Eurolot oraz na stronie internetowej firmy – www.eurolot.com.

Konkurs to gra, polegająca na ściganiu się w rajdzie z innymi uczestnikami. Aby rywalizować i zwiększyć szanse na wygraną, należy ulepszać swój samochód i pamiętać o jego stałym tankowaniu.

Konkurs wspiera szeroko zakrojona kampania informacyjna prowadzona w internecie. Banery internetowe wyświetlane są aż na 28 portalach dobranych zgodnie z upodobaniami grupy docelowej (strony zw. z motoryzacją, rajdami, itp.). Dodatkowo założony został funpage Kibicuj Mistrzom na portalu społecznościowym Facebook – http://www.facebook.com/#!/KibicujMistrzom – wspierany przez narzędzia reklamy, takie jak np. Social Ads.

Celem Konkursu „Kibicuj Mistrzom” jest zainteresowanie marką LOTOS zarówno obecnych, jak i nowych Klientów stacji paliw, poprzez kreowanie „mistrzowskiego” wizerunku firmy aktywnej, zorientowanej na sukces, wspierającej mistrzów z zespołu LOTOS Dynamic Rally Team.

– komentuje Magdalena Jurdziak, Dyrektor Biura Marketingu LOTOS Paliwa.

Szczegółowe informacje nt. konkursu znajdą Państwo na stronie www.kibicujmistrzom.pl.

Lotos

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress