Stacje LOTOS – Marka Godna Zaufania

Lotos

fot. Lotos

Stacje LOTOS zostały laureatem prestiżowego Kryształowego Godła European Trusted Brands 2012 w kategorii Stacja Benzynowa. Placówki marki LOTOS uzyskały w rankingu najwyższe oceny w aż czterech kryteriach.

Konkretnie za jakość, silny wizerunek, zrozumienie potrzeb klienta oraz odpowiedzialność społeczną. Stacje LOTOS uzyskały tym samym najwyższy sumaryczny wynik w swojej kategorii – ponad 23 punkty na 25 możliwych.

European Trusted Brands to jedno z największych i najszerzej zakrojonych badań konsumenckich, przeprowadzanych w Europie przez Wydawnictwo Reader’s Digest, mające na celu określenie stopnia zaufania do wartości, instytucji i marek produktowych. W tym roku badanie to przeprowadzono po raz dwunasty w 15 krajach Europy. W Polsce wzięło w nim udział ponad 1000 osób wpisując swojego faworyta w ankiecie on-line. Formularze zostały przetworzone i opracowane przez niezależną firmę badawczą Wyman Dillon Ltd.UK w Londynie.

– Kryształowe Godło European Trusted Brands 2012 to kolejne wyróżnienie dla sieci stacji LOTOS przyznane przez naszych klientów w tym roku.

– podkreśla Magdalena Jurdziak, dyrektor Biura Marketingu LOTOS Paliwa.

– Jest to cenne i wiarygodne wyróżnienie, poprzedzone otwartym badaniem, w którym Polacy dokonali spontanicznego wyboru spośród marek dostępnych na rynku, bez jakiejkolwiek sugestii. Nasza marka jest postrzegana, jako przyjazna i spójna wizerunkowo. Jest dobrze znana klientom, kojarzy się z wysoką jakością i zaangażowaniem w sprawy społeczne. Wszystko to sprawia, że LOTOS jest Marką Godną Zaufania.

W styczniu 2012 r. minęło szesnaście lat od powołania spółki LOTOS Paliwa, odpowiadającej za rozwój i zarządzanie ogólnopolską siecią stacji paliw LOTOS. Aktualnie w sieci LOTOS funkcjonuje łącznie 366 stacji dogodnie zlokalizowanych w miastach i przy trasach przelotowych. Te ostatnie, dzięki dużym parkingom, są także doskonałym miejscem do odpoczynku w czasie podróży.

Spółka realizuje również inwestycje związane z budową stacji przy autostradach i drogach ekspresowych w ramach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych oraz rozwija sieć ekonomiczną pod nazwą LOTOS Optima.

LOTOS Paliwa posiada także certyfikowany przez PCBC S.A. system zarządzania jakością w zakresie hurtowego obrotu i dostarczania do stacji paliw benzyn i olejów napędowych do pojazdów samochodowych oraz hurtowego obrotu lekkimi olejami opałowymi.

Lotos

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress