Wystartowała promocja Shell Helix Hit Kasowy

Shell Helix - Hit KasowyPod hasłem „Hit Kasowy” wystartowała ogólnopolska promocja olejów silnikowych Shell Helix skierowana do niezależnych warsztatów samochodowych. Do zdobycia jest premia gotówkowa o łącznej wysokości do 800 złotych. Promocja potrwa do 13 grudnia 2019 roku.

Promocja ma wspierać właścicieli warsztatów w dostosowaniu się do nowych przepisów, które wchodzą w życie z początkiem 2020 roku i nakazują stosowanie w warsztatach samochodowych kas fiskalnych online. Obowiązek taki wprowadza uchwalona przez Sejm 15 marca 2019 roku Ustawa o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy – Prawo o miarach (Dz.U. 2019 poz. 675). W ramach promocji Hit Kasowy na każdego z uczestników czeka do 800 zł premii, którą można przeznaczyć na wydatki związane z dostosowaniem się do zmienionego prawa.

Nagrodę może zdobyć każdy warsztat, który weźmie udział w promocji. Premię w wysokości 50 złotych otrzymuje się już za pierwszy zgłoszony zakup olejów silnikowych Shell Helix, o wartości minimalnej 100 złotych. Kolejne progi nagród są dostępne po rejestracji zakupu 100 litrów olejów. Maksymalny bonus w postaci 800 zł odbiorą warsztaty, które kupią powyżej 500 litrów olejów objętych promocją.

Hit Kasowy to kolejna w tym roku akcja przygotowana przez Shell Helix dla niezależnych warsztatów samochodowych. Opracowując aktualną promocję mieliśmy na uwadze potrzeby właścicieli warsztatów tak, by udział w niej dawał wymierne korzyści. Jestem przekonana, że ta partnerska inicjatywa spełnia oczekiwania właścicieli niezależnych warsztatów. Mechanizm, progi zakupowe i czas trwania promocji sprawiają, że może wziąć w niej udział każdy niezależny warsztat samochodowy, bez względu na liczbę stanowisk serwisowych czy zatrudnionych mechaników

– mówi Justyna Goraj, Specjalista ds. Marketingu Shell Polska Sp. z o.o.

Mechanizm promocji jest prosty – wystarczy dołączyć do Klubu Partnerów Shell Helix, rejestrować oleje objęte promocją kupione u Autoryzowanych Dystrybutorów i Partnerów Shell i odbierać premie finansowe w postaci kodów BLIK. W przypadku warsztatu już należącego do Klubu, wystarczy zarejestrować się w promocji.
Promocja Shell Helix Hit Kasowy potrwa do 13 grudnia 2019 roku.

Akcji towarzyszy kampania reklamowa w mediach – zarówno w branżowych magazynach papierowych, jak i specjalistycznych portalach internetowych. Kampanię promocyjną przygotowała agencja ConTrust Communication. Za organizację promocji odpowiada Motivation Direct.

Więcej informacji i regulamin akcji dostępne na www.shellhelix.pl/hitkasowy

Shell Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress