Startuje wielka loteria Moya!

Loteria MOYA - plakatAż 50 000 nagród znalazło się w puli wakacyjnej loterii na stacjach MOYA. Nagrodą główną jest samochód osobowy.

Loteria, w formie zdrapki, potrwa przez dwa wakacyjne miesiące – lipiec i sierpień. To już druga jej edycja, i podobnie jak przed rokiem, zabawa będzie miała proste, a przez to bardzo atrakcyjne zasady. Każdy klient dowolnej stacji w sieci MOYA, który zatankuje minimum 20 litrów dowolnego paliwa (w tym LPG) otrzyma los. I już na miejscu, zdrapując warstwę farby, dowie się, czy i co wygrał. Przy ilości 50 tysięcy nagród, prawdopodobieństwo trafienia na szczęśliwy los będzie bardzo duże.

Wśród tegorocznych nagród, obok tej głównej – samochodu osobowego, znalazły skutery, telewizory i tablety, bony rabatowe oraz produkty z logo MOYA – płyny do spryskiwaczy, napoje energetyczne, zawieszki zapachowe i zapalniczki.

Atrakcyjne nagrody pobudzają wyobraźnię, przejrzyste zasady zachęcają do wspólnej zabawy, a wysokie prawdopodobieństwo wygranej dodatkowo motywuje. Loteria MOYA posiada zatem atuty, które gwarantują jej sukces – zwiększenie ilości klientów na stacji, wzrost sprzedaży paliwa, a w dalszej perspektywie przywiązanie klientów do marki MOYA. Korzyści z loterii odczują więc wszystkie stacje w naszej sieci, a o to nam przecież chodzi.

– mówi Monika Ostaszewska, kierownik działu marketingu sieci MOYA.

Moya Stacja

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress