Przygraniczna inwestycja Shell już otwarta

17 stycznia br. otwarty został długo oczekiwany obiekt w Jędrzychowicach, przy przejściu granicznym w Zgorzelcu. Placówka jest największą i zarazem najbardziej nowoczesną ze wszystkich stacji Shell na terenie kraju.

Shell Jędrzychowice

W Jędrzychowicach dostępna jest pełna oferta paliw: Shell V-Power, Shell V-Power Diesel, Shell V-Power Racing, Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel a także Shell PowerGas. Stacja akceptuje karty euroShell, UTA, DKV i Esso oraz program lojalnościowy Shell CLUBSMART. Szeroki wybór produktów gastronomicznych Deli2Go i nowoczesne toalety, zaprojektowane przez firmę 2theLoo, czekają na wszystkich Klientów. Na samochody osobowe, ciężarowe oraz TIR-y oczekiwać będzie myjnia.

Polska jest kluczowym rynkiem dla Shell. Od lat dokładamy wszelkich starań by zarówno oferta, jak i dostępność stacji dla kierowców indywidualnych oraz flotowych była jak najlepsza.

– mówi Anna Kruszko, członek zarządu Shell Polska.

Shell działa w Polsce od 1992 roku. Działalność firmy obejmuje kilka kluczowych obszarów. Retail, do którego należą stacje benzynowe, sklepy Shell i karty paliwowe dla flot samochodowych, obszar Olejów i Smarów oraz Bulk Fuels zajmujący się dostawą paliw dla dystrybutorów, transportu i przemysłu. W 1999 roku Shell, jako pierwszy pośród koncernów paliwowych zaproponował program lojalnościowy – Shell CLUBSMART. Firma od lat oferuje również swoim klientom paliwa wzbogacane, w tym Shell V-Power Racing z gwarantowaną liczbą oktanową minimum 100. W 2012 roku Shell zastąpił tradycyjne paliwa ekonomicznymi paliwami Shell FuelSave95 oraz Shell FuelSave Diesel, natomiast z początkiem 2013r. biznes Shell Aviation wkroczył na rozwijający się rynek lotniczy w Polsce.

Shell

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress