Zaawansowane mycie gratis na stacjach Lukoil

Lukoil - mycie gratis

fot. Lukoil

Dla wszystkich klientów, którzy dbają o swoje samochody, firma Lukoil przygotowała specjalną ofertę zimową: skorzystaj z programu koncert GRATIS!

Zimą znacznie trudniej zadbać o czystość auta. Rozumiejąc to, Lukoil wprowadził nową promocję. Każdy klient, za zakup pięciu dowolnych programów myjni, otrzymuje program Koncert za darmo. Co ważne, usługa obejmuje mycie podwozia. Jest to szczególnie ważne zimą, ponieważ pozwala usunąć szkodliwą sól oraz inne zabrudzenia z wrażliwych elementów zawieszenia i podwozia. W promocji udział może wziąć każdy klient, który zgromadzi pięć naklejek potwierdzających zakup usług na kuponie, który można otrzymać na każdej stacji objętej promocją. Promocja trwa do końca marca 2013.

Nowoczesne urządzenia gwarantują uzyskanie doskonałego efektu mycia, z zachowaniem bezpieczeństwa dla lakieru pojazdu. Nowoczesna technologia pozwoliła wyeliminować ze szczotek twarde włókna i zastąpić je delikatna pianką. W efekcie, nawet najbardziej wrażliwy ciemny lakier pozostanie nieskazitelny. Klienci oczekujący najwyższej jakości, mogą skorzystać z programu Symfonia. Największą zaletą tej usługi jest wykorzystanie wosku MAXI 3, który oparty jest na nanotechnologii. Działając na poziomie pojedynczych atomów i cząsteczek powoduje powstanie mikroskopijnej warstwy zabezpieczającej lakier i nadającej pięknego połysku. Dzięki temu będziesz dłużej cieszył się czystym autem.

Lukoil posiada obecnie sieć 115 nowoczesnych stacji paliw na terenie całej Polski oferujących nie tylko wysokiej jakości paliwo i inne produkty dla kierowców w przystępnych cenach, ale także szereg usług dodatkowych.

Lukoil

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress