Bezpieczne zimowe płyny do spryskiwaczy na stacjach Statoil

Płyn Standard - zima - 4 LNa stacjach Statoil w Polsce (z wyłączeniem stacji segmentu ekonomicznego Statoil 1-2-3) oferowane są zimowe płyny do spryskiwaczy Statoil. Płyny te są bezpieczne, gdyż ich skład nie zawiera szkodliwego dla zdrowia metanolu.

Zimowe płyny do spryskiwaczy Statoil oferowane w 2l. oraz 4l. opakowaniach łączą  skuteczność z bezpieczeństwem.

Bezpieczeństwo

Zimowe płyny do spryskiwaczy dostępne na stacjach Statoil nie zawierają metanolu i dzięki temu są znacznie bardziej bezpieczne od tych, które zawierają ten składnik. Metanol jest silnie trującym dla człowieka związkiem organicznym. W skrajnych przypadkach płyny zawierające metanol mogą powodować bardzo poważne konsekwencje zdrowotne u osób, które miały bezpośredni kontakt z tym związkiem lub z jego oparami. Metanol jest bezwonny i bezbarwny, dlatego też jest szczególnie niebezpieczny, gdyż bardzo trudno wykryć jego obecność.

Płyn Symfonia - Pour Femme - zima - 2 LSkuteczność

Odpowiednio dobrany skład i właściwości zimowych płynów do spryskiwaczy Statoil zapewniają skuteczne oczyszczenie szyb i reflektorów pojazdu z soli, lodu, brudu i innych osadów drogowych, zapewniając dobrą widoczność. Odpowiednia widoczność – zwłaszcza zimową porą – znacznie poprawia bezpieczeństwo i komfort jazdy. Płyny te chronią również układ spryskiwaczy przed zamarznięciem. Zimowe płyny do spryskiwaczy Statoil nie zamarzają do temperatury -22°C.

Płyn Symfonia - Pour Homme - zima - 2 LDodatkowo stworzona została specjalna linia perfumowanych zimowych płynów Symfonia w dwóch wariantach zapachowych: Pour Femme (dla kobiet) i Pour Homme (dla mężczyzn).

Cena zimowych płynów Symfonia z linią zapachową Pour Femme i Pour Homme w opakowaniach 2 l. wynosi 21,99 zł, natomiast płynów zimowych w opakowaniach 4 l. 29,99 zł.

Statoil

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress