Sieć Statoil Poland wkrótce otworzy kolejną stację w Warszawie

Stacja Statoil

fot. Statoil

Statoil Poland kontynuuje rozwój sieci stacji Statoil w Polsce. Firma otworzy wkrótce kolejną stację paliw typu premium w Warszawie. Będzie to już 26 stacja Statoil w stolicy. Nowa stacja Statoil zlokalizowana jest przy ul.  Płochocińskiej (gmina Białołęka).

Nowobudowana stacja własna Statoil typu premium zlokalizowana jest przy ul. Płochocińskiej na trasie z Warszawy do Augustowa. Na stacji będzie działać sześć stanowisk do tankowania, na których dostępne będą następujące rodzaje paliw: benzyny Suprema 98, Eurosuper 95, olej napędowy SupraDiesel oraz DieselGold. Nowa stacja sprzedawać będzie również autogaz. Stacja dostępna będzie dla klientów całodobowo, przez siedem dni w tygodniu.

Na terenie stacji będzie działał całodobowy sklep typu convenience, w którym klienci będą mogli zaopatrzyć się m.in. w produkty spożywcze, przemysłowe oraz akcesoria do pielęgnacji samochodów. Na stacji klienci Statoil będą mogli skorzystać również z oferty gastronomicznej Made To Go obejmującej kawę, zimne napoje, zimne i ciepłe przekąski i kanapki. Dla podróżnych stacja będzie oferować również takie udogodnienia jak: kompresor, odkurzacz, przewijak, kącik kawowy.

Uruchomienie nowej stacji planowane jest w grudniu tego roku.

Statoil Poland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress