Nowa stacja MOYA w Ostrołęce z trójwymiarowym logo

Stacja MOYA w Ostrołęce

fot. MOYA Stacja

Stacja paliw położona przy drodze krajowej nr 53 w Ostrołęce to kolejny, nowo otwarty obiekt w sieci MOYA. Stacja wyróżnia się nowym, trójwymiarowym logotypem na wiacie i na pylonie.

Stacja położona jest przy drodze krajowej nr 53 (wyjazd z Ostrołęki w kierunku Szczytna), w bliskim sąsiedztwie ronda, na którym krzyżuje się ona z trasą nr 61. To uczęszczana droga tranzytowa, w okresie wakacyjnym także jedna z popularnych tras turystycznych z Warszawy na Kurpie i Mazury. Atrakcyjności tej lokalizacji dodaje położenie stacji w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowych fortów nad Narwią.

MOYA w Ostrołęce prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliw (95,98,ON i LPG). Na stacji działa także sklep, kącik gastronomiczny Caffe MOYA oraz bar. Klienci korzystać mogą z kompresora. Stacja przyjazna jest dla ciężarówek – posiada duży parking i szybki wlew Diesla.

To na tej stacji, jako pierwszej w sieci, pojawiły się wiata i pylon według nowego projektu. Wiatę zdobi trójwymiarowe logo,  z którego wyraźnie „wychyla się” literka Y z czerwoną kropką, czyli sieciowy symbol zwany Moykiem.  Nowe są także pylony, z większym, dobrze oświetlonym logo sieci, z czerwonym podkreśleniem i lepiej widocznym Moykiem.

MOYA Stacja

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress