Nowa stacja paliw LOTOS obok trasy A2

Stacja Lotos obok trasy A2

fot. Lotos

Goście wjeżdżający do kraju, przez Świecko, z kierunku Berlina mogą odwiedzić nowo otwartą stację w Boczowie. To pierwsza stacja partnerska w nowych barwach sieci LOTOS.

Znajdująca się nieco ponad 20 km od granicy stacja i parking na 300 samochodów ciężarowych to w zasadzie element dużego kompleksu handlowo-usługowego tuż obok trasy A2, prowadzącej z Berlina do Warszawy przez Poznań i Łódź. Atutem stacji jest właśnie jej położenie – na styku krajowej drogi nr 92 bezpłatnego odcinka i płatnej części autostrady.

Poza tankowaniem, na stacji można również wymienić waluty, kupić niemieckie winiety drogowe, zregenerować siły, czy odświeżyć się przed dalszą podróżą. W związku z tym, że stacja położona jest tuż przy granicy mówimy również w języku niemieckim. Z uwagi na spory ruch tranzytowy do krajów na wschód od Polski obsługujemy też klientów w języku rosyjskim.

– mówi Grzegorz Matuszak, kierownik stacji SP196.

W promieniu 100 m od stacji znajduje się hotel, restauracja, duży sklep, serwis samochodów ciężarowych i myjnia dostosowana do ich rozmiarów. Kierowcom może również przydać się serwis tachografów i CB lub pomieszczenie pierwszej pomocy medycznej.

Podróżujący rodzice polubią stację za przewijak dla niemowląt a niepełnosprawni kierowcy docenią możliwość przywołania obsługi stacji do dystrybutora za pomocą przycisku. Na stacji znajdują się dystrybutory paliwa dla TIRów oraz standardowe, pozwalające zatankować m.in. paliwa premium LOTOS Dynamic.

Link do strony w atlasie stacji paliw sieci LOTOS: http://www.lotos.pl/konsumencki/stacja_paliw/1260

W styczniu 2012 r. minęło szesnaście lat od powołania spółki LOTOS Paliwa, odpowiadającej za rozwój i zarządzanie ogólnopolską siecią stacji paliw LOTOS. Aktualnie w sieci LOTOS funkcjonuje 366 stacji dogodnie zlokalizowanych w miastach i przy trasach przelotowych. Te ostatnie, dzięki dużym parkingom, są także doskonałym miejscem do odpoczynku w czasie podróży.

Spółka realizuje również inwestycje związane z budową stacji przy autostradach i drogach ekspresowych w ramach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych oraz rozwija sieć ekonomiczną pod nazwą LOTOS Optima. LOTOS Paliwa posiada także certyfikowany przez PCBC S.A. system zarządzania jakością w zakresie hurtowego obrotu i dostarczania do stacji paliw benzyn i olejów napędowych do pojazdów samochodowych oraz hurtowego obrotu lekkimi olejami opałowymi.

Lotos

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress