Auto-Spa bliżej rynku czeskiego

Myjnia bezdotykowa Auto-Spa

fot. Auto-Spa

Notowana na rynku NewConnect Spółka Auto-Spa zamierza rozszerzyć swoją działalność poza granice Polski.

Spółka podpisała umowę z AUTOVITAMIN s.r.o. z siedzibą w Pradze. Jej przedmiotem jest świadczenie usług przedstawicielstwa handlowego AUTO-SPA S.A. na terytorium Republiki Czeskiej przez AUTOVITAMIN s.r.o. Ponadto Auto-Spa S.A. nabyła 10% udziałów w spółce AUTOVITAMIN s.r.o., posiada również opcję nabycia dodatkowych 41% udziałów w ciągu 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

Działania te stanowią pierwszy krok mający na celu przeprowadzenie ekspansji terytorialnej działalności Auto-Spa poza terytorium Polski i stworzenie sieci o zasięgu międzynarodowym. Oczekujemy, że pierwsze myjnie na terytorium Czech powstaną w I połowie 2013 roku, a tym samym wpłyną istotnie na wyniki finansowe Grupy Kapitałowej Emitenta za 2013 rok. Jestem przekonany, że skala realizacji nowych myjni i długoterminowość współpracy z AUTOVITAMIN s.r.o. przyczyni się do szybszego osiągnięcia pozycji lidera na rynku myjni bezdotykowych w Polsce, a w dłuższej perspektywie również i na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.

– powiedział Dariusz Ilski, Prezes Zarządu Auto-Spa S.A.

Auto-Spa jest organizatorem tworzonej na terenie całego kraju sieci myjni bezdotykowych – partnerskich oraz własnych. Świadczy kompleksowe usługi mycia pojazdów oparte na najnowocześniejszych technologiach, skutecznych, wysokiej jakości środkach chemicznych oraz proekologicznych rozwiązaniach. Myjnie w Czechach uruchamiane będą pod brandem Auto-Spa.

Auto-Spa

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress