Tankuj taniej na Orlenie

Orlen stacja

fot. PKN Orlen

PKN Orlen od dziś obniżył ceny podstawowych paliw ON i EU95  na stacjach własnych nawet o 10 gr na litrze. Z kolei paliwa premium VERVA będzie można od najbliższego poniedziałku kupić nawet o 15 gr /l taniej z wykorzystaniem kuponów rabatowych z najnowszego wydania magazynu Szerokiej Drogi.

Wprowadzając obniżki Koncern zamierza utrzymać wyjątkowo dobre efekty prowadzonych w wakacje akcji promocyjnych, które spowodowały istotny wzrost popytu na paliwa na stacjach ORLEN i BLISKA.

Trudne warunki makroekonomiczne powodują okresową niestabilność cen paliw. Dlatego chcemy dać impuls do utrzymania popytu na wyrównanym poziomie i zapewnić naszej sieci stacji odpowiednią skalę sprzedaży. Podobna taktyka sprawdziła się w ubiegłym roku w okresie podwyższonego ruchu turystycznego przynosząc naszej Firmie wzrost udziałów w rynku oraz liczne grono nowych, lojalnych klientów.

– mówi Marek Podstawa, Członek Zarządu ds. Sprzedaży w PKN Orlen.

Od dziś ceny paliw standardowych produkowanych przez PKN Orlen są niższe nawet o 10 gr/l. Z kolei klienci segmentu premium będą mogli nabyć benzynę i olej napędowy VERVA nawet o 15 gr/l taniej przy zakupie minimum 30 l paliwa, dokonania płatności gotówką i przedstawienia kuponu rabatowego. Znaleźć go będzie można już od poniedziałku, 3 września, w najnowszym wydaniu magazynu „Szerokiej Drogi”, kolportowanego na stacjach ORLEN.

PKN Orlen

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress