Samochodowe wojaże tańsze dzięki E.Leclerc

E.Leclerc Rzeszów

fot. E.Leclerc

Przygotowując budżet do ostatnich wakacyjnych wyjazdów nie zapomnijmy o zatankowaniu samochodu. Stacje benzynowe E.Leclerc proponują kierowcom najwyższej jakości paliwo w bardzo konkurencyjnej cenie.

Dzięki paliwom spełniającym niezbędne normy stacje E.Leclerc mogą poszczycić się produktami wysokiej jakości.

Jakość oferowanego przez nas paliwa w niczym nie różni się od tankowanego na stacjach wielkich koncernów, co potwierdzają świadectwa i certyfikaty.

– mówi Denis Louis, prezes E.leclerc w Rzeszowie.

Zgodnie ze ścisłą polityką sieci, umowy podpisywane są tylko ze sprawdzonymi dystrybutorami, co do których nie ma żadnych wątpliwości, a zakupy dokonywane są bezpośrednio w rafineriach.

Tak wyjątkowe warunki pozwalają zagwarantować naszym klientom paliwo na wysokim poziomie i po cenach niższych, niż inne markowe sieci.

– dodaje Denis Louis.

Atutem stacji E.Leclerc jest też ich lokalizacja. Stacja E.Leclerc w Rzeszowie znajduje się tuż przy drodze wylotowej z miasta. Podobnie jest między innymi w Lublinie, Radomiu czy Nowym Targu. Dzięki temu Klienci mogą zatankować samochód bez konieczności wjazdu do centrum miasta.
Przy okazji tankowania można również zrobić niezbędne zakupy, gdyż każda stacja benzynowa budowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie marketu E.Leclerc. Obowiązuje samoobsługa, ale w razie potrzeby na miejscu z reguły przebywa pracownik.

Obecnie w Polsce działa 12 stacji benzynowych sieci E.Leclerc. W planach jest uruchomienie kolejnych, między innymi jeszcze w tym roku w Oleśnicy.

Zawsze staramy się na bieżąco odpowiadać potrzebom naszych klientów, których przybywa z każdym rokiem. Oferujemy paliwo na poziomie dużych sieci, przy tym w bardziej przystępnej cenie. Klient to docenia, dzięki czemu sieć naszych stacji benzynowych stale się rozrasta.

– mówi Francis Gemarin, prezes E.Leclerc w Bełchatowie.

O E.Leclerc

E.Leclerc to pierwsza europejska sieć zrzeszająca niezależnych handlowców prowadzących pod wspólnym szyldem ponad 500 sklepów wielkopowierzchniowych we Francji i innych krajach europejskich. Ta najdłużej działająca w Polsce, bo aż od 1995 roku, sieć super i hipermarketów, nie jest wielkim koncernem, tylko stowarzyszeniem niezależnych przedsiębiorców. E.Leclerc to znak firmowy, pod którym zrzeszeni są niezależni handlowcy, właściciele przedsiębiorstw zarządzanych w niezależny sposób. Każdy sklep to odrębny podmiot – mała firma, robiąca wiele dla lokalnego rynku i płacąca podatki w kraju, w którym działa. E.Leclerc jest stowarzyszeniem przedsiębiorców, którym zależy na rozwoju zawodowym i równocześnie na wspieraniu społeczności lokalnych. W roku 2011 sieć E.Leclerc osiągnęła obroty w wysokości 2648 milionów złotych, czyli aż o 5,2% więcej w stosunku do poprzedniego roku. Obecnie zatrudnia 6200 pracowników w 40 sklepach znajdujących się w 36 miastach na terenie 15 województw. Wszystkie sklepy marki Billa zakupione w 2010 roku od Rewe Group są obecnie niezależnie działającymi spółkami zarządzanymi przez polskich przedsiębiorców.

E.Leclerc

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress