Katowice i Jaworzno – dwie nowe stacje w sieci Statoil w Polsce

W sierpniu br. firma Statoil Poland uruchomiła w Katowicach i Jaworznie (woj. śląskie) dwie nowe stacje należące do segmentu ekonomicznego Statoil 1-2-3. W sieci Statoil w Polsce działa obecnie 85 stacji paliw tego typu, w tym 19 w pełni automatycznych.

Statoil Katowice

fot. Statoil

Nowa stacja Statoil 1-2-3 w Katowicach przy ul. Słonecznej 25 została uruchomiona w dniu 11 sierpnia br. Jest to trzecia tego typu inwestycja Statoil Poland w tym mieście. Wcześniej otwarte obiekty mieszczą się przy ulicy Lwowskiej i ul. Szarych Szeregów.

Nowa stacja została wyposażona w cztery stanowiska do tankowania benzyny i oleju napędowego oraz jedno stanowisko dla klientów tankujących autogaz. Stacja czynna jest przez całą dobę. Od poniedziałku do soboty w godzinach. 06:00 – 22:00 oraz w niedzielę od 07:00 – 21:00 na stacji dostępna jest obsługa. W pozostałych godzinach stacja pracuje w systemie automatycznym tzn. klienci mają możliwość regulowania należności za zatankowane paliwo w terminalu płatniczym.

Statoil Jaworzno

fot. Statoil

Z kolei stacja Statoil 1-2-3 w Jaworznie działa od 14 sierpnia br. Jest to obiekt w pełni automatyczny. Stacja zlokalizowana jest przy ul. Krakowskiej 10D. Dla klientów przygotowane zostały cztery stanowiska do tankowania benzyny i oleju napędowego. Automatyczną stację Statoil 1-2-3 wyposażono w dwa terminale płatnicze przyjmujące płatność gotówką, kartami bankowymi oraz kartami Routex. Stacja czynna jest całodobowo przez 7 dni w tygodniu.

Statoil Poland rozwija sieć stacji segmentu ekonomicznego 1-2-3 od 2004 roku. Oferta stacji Statoil 1-2-3 kierowana jest do klientów ceniących sobie szybkie tankowanie, wysoką jakość paliw oraz atrakcyjną cenę. Statoil Poland gwarantuje wysoką jakość wszystkich oferowanych paliw, na wszystkich stacjach oznaczonych logo Statoil oraz Statoil1-2-3.

Statoil

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress