Nowa stacja Statoil w Warszawie już otwarta

Statoil Warszawa Ursus

fot. Statoil

25 czerwca br. firma Statoil Poland otworzyła kolejną stację paliw. Nowa stacja własna typu premium zlokalizowana jest w Warszawie w dzielnicy Ursus. Jest to 23 stacja Statoil tego typu w stolicy. Sieć stacji paliw Statoil w Polsce liczy obecnie 350 obiektów.

Nowa stacja Statoil w Warszawie zlokalizowana jest przy Al. Jerozolimskich 228 w dzielnicy Ursus. Na stacji znajduje się osiem stanowisk do tankowania, na których dostępne są następujące rodzaje paliw: benzyny Suprema 98, Eurosuper 95, olej napędowy SupraDiesel oraz DieselGold. Stacja ta sprzedaje również autogaz. Dla kierowców samochodów ciężarowych przygotowane zostało specjalne stanowisko do tankowania TIR DIESEL o przepustowości przepływu paliwa 130 L/min.

Na terenie stacji znajduje się również punkt serwisowy z kompresorem i odkurzaczem. W najbliższym czasie uruchomiona zostanie myjnia automatyczna. Na stacji będzie również można skorzystać z bezpłatnego i bezprzewodowego Internetu WiFi.

Na terenie stacji znajduje się całodobowy sklep, w którym klienci mogą zaopatrzyć się m.in. w produkty spożywcze, przemysłowe oraz akcesoria do pielęgnacji samochodów. Na stacji klienci Statoil mogą skorzystać również z oferty gastronomicznej Made To Go obejmującej kawę, zimne napoje, zimne i ciepłe przekąski i kanapki. Obok stacji znajduje się także restauracja McDonald’s.

Statoil

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress