Lotos Asfalt liderem innowacji

Lotos Asfalt

fot. Lotos Asfalt

Lotos Asfalt  – czołowy polski producent asfaltu został uhonorowany tytułem RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2012. Nagroda ta została przyznana przez Dziennik Gazetę Prawną, co potwierdziło przynależność firmy do grona najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce.

Realizacja inwestycji, wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów oraz wdrażanie nowych technologii informatycznych to główne kryteria, jakimi kierowała się kapituła programowa konkursu przy wyborze laureatów.

Dzięki inwestycjom przeprowadzonym w ciągu ostatnich lat oraz nowoczesnym rozwiązaniom organizacyjnym z powodzeniem podołaliśmy zwiększonemu popytowi na produkty asfaltowe.

– podkreśla Piotr Przyborowski, prezes Zarządu Lotos Asfalt.

Firma dostosowała jednocześnie nowe produkty do wymagań obowiązujących na rynku europejskim. Jest także pionierem we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych w obsłudze klienta.

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce wdrożyliśmy nowe technologie w zakresie elektronicznej obsługi sprzedaży, obiegu dokumentów i e-fakturowania.

– podkreśla Adam Wojczuk, Dyrektor ds. Handlu LOTOS Asfalt.

W ubiegłym roku  spółka LOTOS Asfalt otrzymała tytuł „Diamenty Forbesa 2011”, przyznawany przez miesięcznik przedsiębiorstwom, które najdynamiczniej zwiększyły swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat.

LIDER INNOWACJI 2012 – Jakość, Kreatywność, Efektywność to ogólnopolski program promocyjny organizowany przez redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Jego celem jest upowszechnianie oraz propagowanie pozytywnych wzorców, metod wdrażania i strategii działań w zakresie szeroko rozumianej innowacji, a także strategii działań projakościowych w ramach dynamicznego RYNKOWY rozwoju przedsiębiorstwa.

***
LOTOS Asfalt  to jeden z czołowych dostawców asfaltu w Europie oraz lider w sprzedaży najbardziej zaawansowanych technologicznie asfaltów modyfikowanych MODBIT na rynku krajowym.

Spółka powstała w 2004 roku i od początku koncentruje swoja działalność na produkcji i handlu asfaltami drogowymi, asfaltami przemysłowymi, emulsjami i specyfikami asfaltowymi.

Działalność produkcyjna LOTOS Asfalt skoncentrowana jest w trzech nowoczesnych ośrodkach produkcyjnych w: Gdańsku, Czechowicach i Jaśle. Spółka dysponuje jednymi z największych w Europie instalacji, przeznaczonych do produkcji asfaltów modyfikowanych oraz klasycznych.

Lotos Asfalt

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress