Moya sprzedaje ubezpieczenia komunikacyjne na stacjach

Moya sprzedaje ubezpieczenia komunikacyjne na stacjach

fot. Moya Stacja

1 czerwca ruszył program sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych Mojego Towarzystwa Ubezpieczeń S.A.  na stacjach sieci MOYA. To nowość i rozszerzenie pakietu usług dodatkowych dostępnych na stacji.

W pilotażowej części programu udział wezmą stacje sieci MOYA w Opatowie oraz w Gzowie, a także stacje własne spółki ANWIM. Oznakowane obiekty prowadzić będą sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych MTU S.A., należącego do Ergo Hestia S.A.. W ofercie znajdą się m.in. OC, AC, NWW i Assitance.

Sprzedaż ubezpieczeń na stacjach to program pilotażowy, który w przyszłości może być rozwijany na kolejnych stacjach naszej sieci. Wierzymy w jego sukces – z jednej strony dlatego, że umożliwia on kierowcom natychmiastowe zawarcie umowy ubezpieczenia, bez zbędnych formalności, wizyt w agencjach czy spotkań z agentem, z drugiej strony zaś dlatego, że oferta naszego partnera, Mojego Towarzystwa Ubezpieczeń, bez wątpienia jest jedną z najlepszych dostępnych na rynku.

–  mówi Monika Mitrenga, koordynator projektu ze strony spółki ANWIM, właściciela sieci MOYA.

Klienci stacji, poprzez ustawione tam infokioski,  będą mogli samodzielnie zapoznać się z ofertą MTU i obliczyć swoją składkę. Umowy ubezpieczenia zawierane mogą być 24h, z odpowiednio przeszkolonymi pracownikami stacji działającymi jako agenci ubezpieczyciela. Innym sposobem zawarcia umowy  jest zostawienie swoich danych na specjalnej ulotce – wówczas przedstawiciel MTU sam skontaktuje się z zainteresowanym klientem. Obliczyć swoją składkę i wykupić ubezpieczenie można także poprzez formularz dostępny na stronie MoyaStacja.pl.

Moya Stacja

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress