Targi „Stacja Paliw” 2012 po raz pierwszy w MT Polska

Targi Stacja Paliw 2012

fot. Polska Izba Paliw Płynnych

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska po raz pierwszy będzie gospodarzem XIX Międzynarodowych Targów „Stacja Paliw” 2012. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze trendy, produkty oraz rozwiązania techniczne i technologiczne dotyczące stacji paliw, infrastruktury przystacyjnej czy środków transportu. Targom towarzyszyć będą liczne konferencje, szkolenia oraz panele dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z sektorem paliwowym. Wydarzenie organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych odbędzie się w dniach 23-25 maja w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

– Targi „Stacja Paliw” to największa impreza dla sektora paliwowego zarówno w Polsce, jak i w Europie Środkowej, która od wielu lat licznie gromadzi wystawców i zwiedzających działających w branży. Bardzo cieszy nas fakt, że w tym roku goście „Stacji Paliw” odwiedzą MT Polska. W ten sposób będą mogli przekonać się o ogromnych możliwościach aranżacyjnych naszego centrum, które sprawiają, że doskonale sprawdza się ono jako lokalizacja dla różnorodnych imprez poczynając od targów i wystaw na kongresach czy szkoleniach kończąc – mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Podczas „Stacji Paliw” w Centrum MT Polska gościć będą przedstawiciele koncernów paliwowych, importerzy ropy i produktów gotowych, a także właściciele i pracownicy stacji. Ponadto, na targach nie zabraknie też przedstawicieli ambasad, stowarzyszeń, biur projektów, wojsk lądowych, policji i WAT, służb granicznych, komunikacji miejskiej i PKS, dostawców paliw, firm hurtowych, paliwowych i gazowych, a także potencjalnych inwestorów.

Trzy dni targów będą okazją, by zapoznać się z szeroką ofertą wystawców, którzy prezentować będą m.in. produkty i usługi dla stacji i baz paliw, transportu samochodowego paliw czy też myjni samochodowych. Wśród propozycji znajdą się także systemy ochrony środowiska, środki chemiczne, wyposażenie serwisów samochodowych, oleje silnikowe, dostawy paliw, armatura paliwowo-gazowa, produkty i usługi dla sektora LPG oraz sklepu, baru i motelu. Na targach wystawiać się będą też firmy oferujące automaty do gier o niskich wygranych, kioski internetowe, wyposażenie małych punktów gastronomii czy modułowe hotele. Obok propozycji wystawców na zwiedzających czekać będzie rozbudowany program imprez towarzyszących, w tym cykl szkoleń w ramach „Akademii prowadzącego stację paliw” czy Forum Dyskusyjne „Rynek paliw konwencjonalnych i paliw alternatywnych w Polsce – rozwój czy stagnacja?”. Podczas targów odbędą się też liczne spotkania dla różnych grup działających w branży m.in. właścicieli stacji paliw czy franczyzobiorców Orlen.

Nowoczesne Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska przy ul. Marsa 56c, w którym odbędą się Targi „Stacja Paliw” 2012 oddalone jest zaledwie 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Obiekt zapewnia ponad 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Ponadto, w sąsiedztwie kursuje 11 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego Pociągi Kolei Mazowieckich.

***
Spółka Międzynarodowe Targi Polska zarządza jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowo-eventowych w Polsce – Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Jest ono w pełni dostosowane do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, szerokie bramy rozładunkowe, specjalne podjazdy dla samochodów ciężarowych oraz bezsłupowa konstrukcja umożliwiają pełną swobodę adaptacyjną, nawet w przypadku niestandardowych aranżacji i skomplikowanych konstrukcji. Komfortowe warunki dla organizacji targów, eventów i spotkań biznesowych zapewniają także klimatyzowana hala, przestronny hol oraz nowoczesne zaplecze biurowo-konferencyjne. Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c to obiekt o powierzchni 15 200 mkw., z tego 10 000 mkw. stanowi hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. zajmują obiekty konferencyjno-biurowe.

Firma Międzynarodowe Targi Polska powstała w 1993 r. i pierwotnie zajmowała się organizacją targów. Od 2008 r. MT Polska jest operatorem centrum przy ul Marsa 56c.

Polska Izba Paliw Płynnych

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress