Wielkie otwarcie stacji MOYA w Katowicach – już 12 maja!

Wielkie otwarcie stacji Moya w Katowicach

fot. Moya Stacja

Zapraszamy na pierwsze w tym roku, plenerowe otwarcie stacji paliw MOYA. Hucznie, wśród wielu atrakcji, konkursów, promocji i przekąsek, powitamy w sieci MOYA katowicką stację WORD.

Na gości czekają tego dnia m.in. przejażdżki samochodem na pozorujących poślizg trolejach, ekstremalne, lecz symulowane zderzenia i rajdowe odcinki specjalne, alkogogle unaoczniające jak zgubną jest jazda samochodem po „małym piwie”, czy badający koordynację wzrokowo – ruchową aparat Piórkowskiego. Miłośników szybkiej jazdy czekają także pokazy motocykli pościgowych i sprzętu policyjnego.

Z otwarcia stacji MOYA  nikt nie wyjdzie głodny – pyszne przekąski i aromatyczną kawę serwować będzie bowiem kącik Caffe MOYA. A komu się odrobinę poszczęści, ten za paliwo zapłaci tego dnia o 100 zł mniej!

Sobotnia impreza rozpocznie się o godzinie 10.00. Na stację MOYA przy ul. Francuskiej 78 w Katowicach trafić jest bardzo łatwo – położona jest ona w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4, po jej południowej stronie, obok placu manewrowego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Uwaga – obecność na uroczystym otwarciu zapowiedział kanał TVN Turbo! Stacja MOYA w Katowicach bierze bowiem udział w programie „Stacja – Reaktywacja!”, którego pierwszy odcinek obejrzeć można już w środę, 15 maja, o godzinie 18.25.

Zapraszamy do Katowic!

Moya Stacja

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress