Nowa tortilla w ofercie Statoil Poland

Nowa torilla w ofercie Statoil Poland

fot. Statoil Poland

Dnia 30 marca br. oferta żywnościowa Statoil Poland Made To Go została wzbogacona o nowy produkt – tortillę, którą jest dostępna na ponad 200 stacjach Statoil w całej Polsce.

Nowa tortilla oferowana jest w dwóch wariantach:

  • Z wołowiną w pikantnym sosie meksykańskim
  • Z kurczakiem w pikantnym sosie meksykańskim

 

Zawiera zmieloną paprykę, pieczarki, cebulę, ser typu mozarella. W tortilli z wołowiną dodatkowo jest czerwona fasola. Dodane do tortilli przyprawy podkreślają jej meksykański smak.

Nowa tortilla oferowana jest w cenie 7,99 zł za 200 g. Produkt ten jest na bieżąco podgrzewany na roller-grillu i dzięki temu można go otrzymać w krótkim czasie.

„Cały czas rozwijamy naszą ofertę Made To Go, tak aby nasi klienci mogli zjeść wysokiej jakości konkretną przekąskę, o zbilansowanym składzie. Nowa tortilla jest kolejnym produktem, który mam nadzieję przypadnie do gustu naszym klientom”

– mówi Aleksandra Machnicka, Dyrektor Działu Marketingu Statoil Poland.

Oferta żywnościowa Statoil Made To Go obejmuje hot-dogi, rollerburgery, kanapki, sałatki, świeże owoce i warzywa oraz napoje: wodę mineralną, świeżo parzoną kawę, świeżo wyciskany sok z pomarańczy. Wszystkie produkty Made To Go przygotowywane są z najwyższej jakości składników. Made To Go to gwarancja świeżości i wysokiej jakości.

Made To Go to marka własna Statoil Fuel & Retail stworzona dla wszystkich produktów żywnościowych dostępnych na stacjach Statoil w Europie. Oferta ta jest stale rozwijana i urozmaicana, tak, aby każdy klient mógł wybrać coś dla siebie.

***

Firma Statoil Poland, obecna w Polsce od 1992 roku, prowadzi sieć stacji paliw liczącą ok. 350 stacji. Firma zatrudnia w Polsce ok 3.000 pracowników. Statoil Poland jest częścią spółki Statoil Fuel & Retail, wiodącej skandynawskiej firmy detalicznej, sprzedającej paliwa transportowe poprzez sieć 2.300 stacji paliw w Norwegii, Danii, Szwecji, Polsce, Estonii, Rosji na Łotwie i Litwie. Oferta firmy Statoil Fuel & Retail obejmuje również paliwo lotnicze, żeglugowe, oleje i smary oraz produkty chemiczne.

Statoil Poland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress