Stacje paliw Tankpool24 w sieci akceptacji E100 Mobility

Tankpool24W drugim kwartale 2024 roku E100, międzynarodowy dostawca kart paliwowych i usług związanych z transportem rozszerzył sieć akceptacji E100 Mobility w Niemczech o 569 stacji firmy Tankpool24. Klienci E100 mogą na stacjach sieci, za pomocą aplikacji, rozliczyć transakcje za tankowanie paliwa bezpośrednio przy dystrybutorze nie korzystając z systemów kasowych i terminali.

Kierowcy posługujący się aplikacją E100 Mobile z aktywną funkcjonalnością E100 Mobility mają możliwość korzystania teraz z wygodnego, sposobu tankowania za pomocą smartfonu na stacjach Tankpool24 w Niemczech. Sam proces tankowania przebiega błyskawicznie i wymaga tylko kilku kliknięć w telefonie z włączoną aplikacją. Wystarczy: wybrać stację, potem dystrybutor, rodzaj paliwa i ilość litrów, następnie potwierdzić transakcje kodem w aplikacji, kiedy aplikacja zaproponuje rozpoczęcie tankowania – fizycznie zatankować. Po zakończeniu pojawi się podsumowanie. Kierowca może ruszać w dalszą podróż lub wykorzystać zaoszczędzony czas na większe zakupy w sklepie.

E100 Mobility

E100 MobilityE100 Mobility to funkcjonalność aplikacji, która w zasadniczy sposób upraszcza, przyspiesza i czyni bardziej bezpiecznym proces tankowania pojazdów na stacjach paliw. Korzystanie z tej nowości w rozliczaniu transakcji za tankowanie jest łatwe i intuicyjne dla kierowców – po wybraniu stacji wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w aplikacji.

E100 planuje rozwijać funkcjonalność E100 Mobility oraz zwiększać sieć jej akceptacji w Polsce oraz w kilkunastu krajach Europy. Po dołączeniu stacji Tankpool24 w Niemczech klienci E100 mogą bezpiecznie rozliczyć tankowanie za pomocą aplikacji już na ponad 2000 stacji paliw w całej Europie.

E100

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress