TotalEnergies z pierwszą stacją ładowania samochodów elektrycznych w Polsce

TotalEnergies - stacja ładowania pojazdów elektrycznychOd maja br. kierowcy bezpiecznie i bezproblemowo mogą naładować swój samochód elektryczny korzystając z szybkiej stacji ładowania DC TotalEnergies!

Pierwsza ładowarka do samochodów elektrycznych TotalEnergies znajduje się w Chrzanowie przy ulicy Szpitalnej 45, na terenie Parku Handlowego Kasztelania.

Ładowarka do samochodów elektrycznych TotalEnergies

Jest to szybka ładowarka typu DC o mocy 120 kW, co sprawia, że ładowanie odbywa się bardzo sprawnie. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i intuicyjne dla każdego użytkownika, nawet jeśli korzysta z niej po raz pierwszy. Informacje umieszczone na stacji pozwalają szybko poznać obsługę urządzenia i bezpiecznie podłączyć auto.

Ponadto, aby w pełni wykorzystać czas podczas procesu ładowania, można skorzystać z oferty parku handlowego i na przykład zrobić szybkie zakupy. Do osób, które lubią działania 3w1, na pewno przemówi również fakt, że na terenie tego samego parkingu znajduje się myjnia TotalEnergies WASH, co pozwala w jednym miejscu odhaczyć z listy zadań nie tylko zakupy i naładowanie baterii, ale również umycie swojego pojazdu.

Stację ładowania można uruchomić za pomocą aplikacji TotalEnergies-Charger oraz karty ładowania RFID TotalEnergies. Stacja funkcjonuje również na zasadach roamingu, co pozwala na jej bezproblemowe uruchomienie przy wykorzystaniu kart i aplikacji innych operatorów.

TotalEnergies

 

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress