Intermarché uruchomiło dwie stacje paliw w Zielonej Górze

Stacja paliw Intermarché Zielona GóraW ostatnim tygodniu maja 2024 roku Intermarché uruchomiło dwie stacje paliw, umacniając tym samym swoją pozycję lidera sektora paliwowego wśród sieci handlowych. Łącznie w Polsce funkcjonuje już 70 stacji paliw Intermarché. Nowe placówki zlokalizowane są w Zielonej Górze, przy niedawno otwartych supermarketach sieci, których właścicielem jest Marcin Rusiniak.

W ciągu trzech miesięcy sieć Intermarché otworzyła trzy nowe punkty sprzedaży w Zielonej Górze – przy ul. Makowej 14, przy ul. Batorego 81 oraz przy ul. Szosa Kisielińska 22. Teraz dołączają do tego dwie stacje paliw – jedna przy Szosie Kisielińskiej, druga przy ul. Batorego. Właścicielem wszystkich sklepów i stacji paliw jest Marcin Rusiniak, przedsiębiorca Grupy Muszkieterów, który rozwija markę w mieście.

Stacje paliw Intermarché w Zielonej Górze

Stacje paliw w Zielonej Górze zapewniają swoim klientom dostęp do wysokiej jakości paliw oraz szeroką gamę produktów w ofercie sklepowej. Funkcjonować będą zgodnie z najnowszymi wymogami związanymi z ochroną środowiska, takimi jak: odsysanie oparów podczas tankowania samochodu (VRS), pełna hermetyzacja podczas dostaw paliw oraz monitorowanie wycieków ze zbiornika. Na stacji przy Szosie Kisielińskiej kierowcy zatankują benzynę Pb 95, Pb 98 oraz olej napędowy, a także gaz LPG, natomiast przy ul. Batorego benzynę Pb 95 i olej napędowy. Wszystkie rodzaje paliw oferowane będą w konkurencyjnych rynkowo cenach.

Stacja paliw Intermarché w Zielonej GórzeNowo otwarte stacje paliw są czynne przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 6-22. Klienci, oprócz zakupu paliw, mogą skorzystać z oferty sklepików funkcjonujących przy stacjach obejmujących zarówno artykuły spożywcze, przemysłowe, jak i akcesoria motoryzacyjne.

Otwarcie trzech supermarketów i dwóch stacji paliw Intermarché w Zielonej Górze to cel, który został właśnie osiągnięty. Nie ukrywam, że to powód do ogromnej radości i sukces, który jest zasługą wielu zaangażowanych osób – pracowników, dostawców, partnerów i menadżerów centrali. Bez bliskiej współpracy nie byłoby to możliwe. Dziękuję.

– mówi Marcin Rusiniak, właściciel sklepów i stacji paliw Intermarché w Zielonej Górze.

Najważniejszymi wyróżnikami stacji Intermarché są z pewnością konkurencyjna cena i wysoka jakość paliw. Poza tym atutem jest położenie stacji w pobliżu supermarketów, gdzie klienci, przy okazji tankowania, mogą zrobić większe zakupy. To dla nich z pewnością oszczędność czasu i pieniędzy. Cieszymy się, że z takiej możliwości mogą teraz skorzystać mieszkańcy Zielonej Góry i okolic.

– dodaje Tomasz Kruk, Dyrektor Operacyjny Stacji Paliw Intermarché.

Punkty w Zielonej Górze są kolejnymi stacjami sieci, które funkcjonują w nowym koncepcie wizualnym obejmującym otok wiaty, obudowę słupów, pylon cenowy i otok budynku sklepiku. Model bazuje na podstawowych barwach Grupy Muszkieterów – czarnym i czerwonym, z dodatkiem bieli, które zastąpiły dotychczasowe szarości.

Grupa Muszkieterów

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress