Nowa promocja Shell napędza korzyści

Paliwa Shell V-Power napędzają korzyściShell wprowadził promocję „Shell V-Power napędza korzyści”. Uczestnicy programu lojalnościowego Shell ClubSmart za każde zatankowanie benzyny Shell V-Power 95 albo oleju napędowego Shell V-Power Diesel otrzymują aż trzy razy więcej punktów niż zwykle1. Oferta obowiązuje przez cały tydzień, do 31 maja br.

3 razy więcej punktów oznacza też 3 razy szybszą drogę do odebrania nagrody! Klubowicze Shell ClubSmart mogą wykorzystać zgromadzone punkty chociażby na zakup paliwa czy produktów gastronomicznych dostępnych na stacji, a także wymieniać je na vouchery online. Aby zapłacić punktami wystarczy poinformować kasjera przed rozpoczęciem transakcji, zeskanować kartę w aplikacji lub kartę plastikową. Kwota do zapłaty zostanie automatycznie obniżona o wartość zgromadzonych punktów.

Na czym polega promocja na stacjach Shell?

Nowa promocja obowiązuje przy zakupie paliw premium Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel. W ramach promocji uczestnicy programu lojalnościowego Shell ClubSmart za każdy zatankowany litr paliw premium otrzymują trzy punkty od poniedziałku do soboty i sześć w niedzielę – to trzy razy więcej niż dotychczas! W akcji nie bierze udziału paliwo Shell V-Power Racing.

Potrójne punkty są przyznawane po każdym tankowaniu przez cały tydzień, bez względu na częstotliwość wizyt i bez ograniczeń w zakresie minimalnej ilości zatankowanego paliwa. Każdy klient korzystający ze zniżek obowiązujących dla Karty Dużej Rodziny, również otrzyma dodatkowe punkty Shell ClubSmart za każdy litr paliw premium Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel. Promocja obowiązuje na stacjach własnych i stacjach partnerskich Shell (z wyłączeniem stacji samoobsługowych). Pełna lista stacji jest dostępna na stronie www.shell.pl

Wiosna to okres wzmożonego podróżowania, dlatego w tym czasie chcemy napędzić korzyści wynikające z tankowania na naszych stacjach. Dzięki obecnej promocji klubowicze mogą szybciej zebrać punkty i wymienić je na atrakcyjne nagrody.

– mówi Justyna Goraj, dyrektor marketingu Shell Mobility.

Paliwa premium Shell V-Power zawierają ulepszoną zaawansowaną formułę czyszczącą, która pomaga usuwać i chronić przed zgromadzeniem się osadów na kluczowych elementach układu paliwowego. Udoskonalone paliwa Shell V‑Power czyszczą części silnika i wspomagają przywracanie jego osiągów. Paliwa Shell V-Power to jedyna rodzina paliw współtworzona i polecana przez najlepsze marki motoryzacyjne, do których należą Ferrari oraz BMW M. Aby zapewnić najwyższą jakość, formuła paliwa premium jest poddawana regularnej weryfikacji.

Shell ClubSmart to więcej niż program lojalnościowy

Dla kierowców wizyta na stacji Shell to nie tylko zakup paliwa. Jako jedni z pierwszych na rynku paliwowym w Polsce wprowadziliśmy program Shell ClubSmart, aby zapewnić klientom lojalnym dodatkowe korzyści z korzystania z produktów i usług na stacjach Shell, a także dostęp do ekskluzywnych promocji i rabatów. Każde tankowanie na stacji Shell, zakupy lub skorzystanie z myjni dają klientowim dodatkowe benefity.

– dodaje Justyna Goraj.

Przystąpienie do programu lojalnościowego Shell ClubSmart jest wyjątkowo proste, a rejestracja za pomocą smartfona nie powinna zająć dłużej niż kilka minut. Można tego dokonać pod poniższym linkiem: https://www.clubsmart.shell.pl/. Po pobraniu i zalogowaniu się do aplikacji klient od razu otrzyma wirtualną kartę członkowską.

Shell

 

1) Oferta 3 razy więcej punktów dla Klubowiczów Shell ClubSmart obowiązuje od 1.04.2024 do 31.05.2024 na wybranych stacjach Shell, oznaczonych materiałami promocyjnymi. Oferta obowiązuje na paliwa Shell V-Power Diesel oraz Shell V-Power 95. Od poniedziałku do piątku za kazdy litr paliw biorących udział w akcji naliczane są 3 punkty Shell ClubSmart, a w niedzielę 6 punktów Shell ClubSmart. Paliwo Shell V-Power Racing nie bierze udziału w ofercie. Z oferty można skorzystać wielokrotnie, skanując kartę Shell ClubSmart przed dokonaniem zakupu.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress