Nowa stacja paliw MOYA w województwie warmińsko-mazurskim

Anwim MOYA Kazimierzowo k.ElblągaSieć MOYA powiększyła się o kolejną stację w województwie warmińsko-mazurskim. Nowy punkt w niebiesko-czerwonych barwach oferuje wysokiej jakości paliwo, klimatyczny koncept gastronomiczny Caffe MOYA z bogatym wyborem napojów i przekąsek oraz sklep wielobranżowy. Stacja położona jest tuż obok Drogi Ekspresowej S7, przy węźle Kazimierzowo.

Dynamiczny rozwój popularnej sieci stacji paliw jest jednym z filarów strategii firmy Anwim S.A., właściciela marki MOYA. Obiekty w niebiesko-czerwonych barwach spotkać można w całej Polsce, a ich liczba rośnie z tygodnia na tydzień.

Nowa stacja paliw MOYA położona jest przy węźle Kazimierzowo, na drodze wyjazdowej z Elbląga w kierunku trasy S7.

Dogodna lokalizacja umożliwia obsługę ruchu lokalnego, miejskiego, jak i tranzytowego. Jest to nowo wybudowany obiekt franczyzowy, oferujący wysokiej jakości paliwo, w tym benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy i uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG.

Kierowcy pojazdów o dużych gabarytach mają do dyspozycji dystrybutor z szybkim wlewem diesla, a także płynem Ad Blue. W punkcie można również skorzystać z kompresora oraz odkurzacza, a w przyszłości planowana jest instalacja ładowarek elektrycznych.

Stacja dysponuje dobrze wyposażonym sklepem wielobranżowym, który oferuje szeroki wachlarz produktów spożywczych, przemysłowych i specjalistyczny asortyment motoryzacyjny.

Z kolei klimatyczna Caffe MOYA umożliwia chwilę relaksu przy dobrej kawie i smacznych przekąskach. Oferta gastronomiczna stacji skonstruowana jest tak, aby mogła przypaść do gustu każdemu klientowi.

Nowa stacja dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Anwim

1 koment.

  • 15 kwi 2024 | URL komentarza | Odpowiedz

    Lubię stacje Moya. Najczęściej właśnie na nich tankuję i mają też świetną kawę

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress