Dwie nowe stacje paliw MOYA w Małopolsce

Otwarcie stacji MOYA Anwim - Łęka i NiecewW województwie małopolskim sieć MOYA otworzyła aż dwie nowe stacje. Oba punkty działają w modelu franczyzowym i mają jednego właściciela. Stacje oferują wysokiej jakości paliwo, klimatyczny koncept gastronomiczny Caffe MOYA z bogatym wyborem napojów i przekąsek, a także sklep wielobranżowy.

Anwim, operator sieci stacji paliw MOYA, konsekwentnie realizuje strategię dynamicznego rozwoju. Oprócz zagęszczania sieci, priorytetem spółki jest dążenie do jak najwyższej jakości ofertowanych produktów oraz usług. Celem jest to, by obiekty marki MOYA stały się stacjami pierwszego wyboru dla lokalnych klientów.

W Małopolsce pojawiły się aż dwie nowe stacje paliw MOYA. Oba punkty położone są w powiecie nowosądeckim, w miejscowościach Łęka (DP 1568) i Niecew (DP 1564 K). Stacje obsługują zarówno ruch lokalny, jak i tranzytowy, a wjazd na nie możliwy jest z dwóch różnych kierunków ruchu.

Stacje paliw MOYA – franczyza

Nowe stacje paliw MOYA w Małopolsce to stacje franczyzowe i mają jednego właściciela. Wśród franczyzobiorców sieci MOYA rośnie liczba „multipartnerów”, czyli przedsiębiorców, którzy otwierają więcej niż jedną stację pod marką MOYA. Jest to wyrazem dużego zaufania do firmy oraz korzystnych warunków partnerstwa.

Anwim wspiera franczyzobiorców na każdym etapie rozwoju, a współpraca opiera się na elastycznych i partnerskich zasadach. W modelu franczyzowych działa ok. 70% stacji paliw MOYA.

Oba punkty w niebiesko-czerwonych barwach oferują benzynę 95 i 98, olej napędowy oraz LPG. Klienci mają do dyspozycji dobrze wyposażony sklep oraz Caffe MOYA, gdzie mogą napić się dobrej kawy czy skorzystać z szerokiego asortymentu pysznych przekąsek, w tym chrupiących hot-dogów.

Stacje dostosowane są także do obsługi dużych pojazdów i posiadają takie udogodnienia, jak szybki wlew diesla oraz dystrybutory z płynem AdBlue. Dodatkowo punkt w miejscowości Łęka oferuje możliwość skorzystania kompresora, odkurzacza, a także prysznica.

Nowe stacje paliw MOYA w województwie małopolskim działają przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Anwim

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress