Kolejna stacja MOYA w Bartoszycach

Otwarcie Stacji MOYA BartoszyceSieć stacji paliw MOYA kontynuuje dynamiczny rozwój, ogłaszając otwarcie nowej stacji paliw w Bartoszycach (województwo warmińsko-mazurskie). Punkt w niebiesko-czerwonych barwach oferuje wysokiej jakości paliwo, klimatyczny koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA z bogatym wyborem napojów i przekąsek oraz dobrze wyposażony sklep wielobranżowy. Obiekt przystosowany jest do obsługi pojazdów ciężarowych.

MOYA jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Otwarcie nowej stacji to kolejny krok w realizacji ambitnej strategii firmy, która zakłada systematyczne zwiększanie obecności marki MOYA na polskim rynku przez otwieranie około 50 nowych punktów rocznie.

Sieć MOYA rozwija równolegle trzy koncepty stacji: obsługowe ze sklepem typu convenience i konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA, dostosowane do obsługi klientów flotowych stacje automatyczne oraz samoobsługowe stacje MOYA express, których oferta skierowana jest zarówno do klientów detalicznych i biznesowych.

Druga stacja MOYA w Bartoszycach

Otwarcie Stacji MOYA BartoszyceNowa stacja położona jest przy drodze krajowej nr 57 (trasa Olsztyn-Bezledy), w miejscowości Bartoszyce (ul. Warszawska 22). Punkt oferuje benzynę 95, 98, olej napędowy zwykły i uszlachetniony ON MOYA Power, a także LPG. Dodajmy, że jest to druga stacja tej sieci w Bartoszycach. Pierwszy obiekt mieści się pod adresem ul. Kętrzyńska 64 (kierunek na Kętrzyn).

Obiekt posiada wielobranżowy sklep, w którym można zaopatrzyć się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. Klimatyczna Caffe MOYA to z kolei bogaty wybór ciepłych i zimnych napojów oraz świeżych posiłków i przekąsek. Na stacji znajduje się kompresor, myjnia bezdotykowa, odkurzacz oraz punkt Lotto.

Stacja dostosowana jest do obsługi ruchu ciężarowego i posiada takie udogodnienia dla kierowców TIR, jak szybki wlew diesla, podjazd oraz płyn AdBlue z dystrybutora.

Punkt działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Anwim

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress