MOYA Nisko – nowa stacja w województwie podkarpackim

Moya NiskoSieć stacji paliw MOYA nieustannie się powiększa. Nowe obiekty w niebiesko-czerwonych barwach pojawiają się przy drogach krajowych i lokalnych, w aglomeracjach, dużych miastach oraz mniejszych miejscowościach. Na Podkarpaciu MOYA właśnie otworzyła kolejną własną stację obsługową, która jest już 455 punktem w sieci.

Nowa stacja paliw MOYA w województwie podkarpackim znajduje się w miejscowości Nisko. Jest to obiekt w pobliżu parku handlowego, nastawiony na obsługę ruchu miejskiego i lokalnego. Wjazd możliwy jest z obu kierunków. Stacja oferuje każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony diesel ON MOYA Power oraz LPG.

Wszystkie paliwa są najwyższej jakości, co potwierdza certyfikat TankQ. Zmotoryzowani mają także do dyspozycji kompresor, odkurzacz oraz nowoczesną myjnię bezdotykową.

Stacja paliw Moya Nisko

Moya Nisko - otwarcieStacja paliw MOYA posiada świetnie wyposażony sklep typu convnience oraz koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA. Sklep oferuje szeroki asortyment, od produktów pierwszej potrzeby, po specjalistyczne artykuły motoryzacyjne. W przytulnej przestrzeni Caffe MOYA klienci mogą napić się aromatycznej kawy w wielu wariantach i skorzystać z bogatej oferty posiłków i przekąsek, w tym chrupiących hot-dogów, zapiekanek, a także wielu artykułów na słodko. Na stacji znajduje się ponadto kolektura LOTTO.

Punkt czynny jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, również w niedziele niehandlowe.

Anwim

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress