Myjnia Auto-Spa wita na Pomorzu

auto spa gliwice

fot. Auto-Spa

W Człuchowie została otwarta pierwsza na Pomorzu myjnia bezdotykowa Auto-Spa. To kolejny obiekt, który rozpoczął działalność w ramach współpracy z siecią super i hipermarketów TESCO.

W województwie pomorskim zadebiutowała franczyzowa myjnia Auto-Spa. Czterostanowiskowy obiekt oferuje 5 programów mycia, daje możliwość skorzystania ze szczotek na stanowiskach oraz rozmieniarki, dzięki której można zakupić klucze EuroKey i otrzymać fakturę VAT. Oferta dedykowana jest głównie klientom biznesowym, którzy dzięki tej formie rozliczeń mogą łatwiej kontrolować koszty związane z użytkowaniem samochodów firmowych. Dodatkowo, klienci płacąc za mycie przy użyciu klucza, dołączają do programu partnerskiego Auto-Spa korzystając przy tym z okresowych promocji i specjalnych rabatów.

Uruchomienie myjni Auto-Spa na Pomorzu to element strategii rozwojowej, która zakład pojawienie się w północno-wschodniej części Polski. Dotychczas firma najprężniej rozwijała się na Śląsku, gdzie działa znaczna część myjni Auto-Spa.

Docelowo firma chce zbudować największą, ogólnopolską sieć myjni bezdotykowych. Zgodnie z założeniami obiekty mają się pojawić we wszystkich województwach w kraju. Najbliższe otwarcia planowane są w Łodzi i Warszawie.

Pod szyldem Auto-Spa działają aktualnie 32 myjnie, w tym osiem należących do franczyzobiorców. Firma chce, aby w ciągu dwóch najbliższych lat sieć powiększyła się o kilkadziesiąt nowych obiektów.

Auto-Spa

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress