Sieć MOYA z kolejną stacją na Podkarpaciu

MOYA Padew NarodowaW miejscowości Padew Narodowa w województwie podkarpackim została otwarta stacja paliw MOYA. Punkt w niebiesko-czerwonych barwach to stacja własna sieci i oferuje wysokiej jakości paliwo, klimatyczny koncept gastronomiczny Caffe MOYA z bogatym wyborem napojów i przekąsek oraz dobrze wyposażony sklep wielobranżowy. Obiekt przystosowany jest do obsługi pojazdów ciężarowych.

MOYA to najszybciej rosnąca sieć stacji paliw w Polsce, w ramach której działa już ponad 450 punktów. Niebiesko-czerwone obiekty obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych, w miastach oraz mniejszych miejscowościach.

MOYA Padew Narodowa

Nowa stacja paliw MOYA położona jest w miejscowości Padew Narodowa na Podkarpaciu przy drodze wojewódzkiej nr 985. Ze względu na atrakcyjną lokalizację przy trasie Tarnobrzeg – Mielec i wjazd z obu kierunków, stacja może liczyć zarówno na klientów tranzytowych, jak i lokalnych. Jest to punkt własny sieci, oferujący benzynę 95, 98 olej napędowy standardowy oraz ON MOYA Power i LPG.

Klienci mają także do dyspozycji przystacyjny, dobrze wyposażony sklep wielobranżowy z punktem lotto oraz koncept gastronomiczny Caffe MOYA – idealne miejsce na przerwę w podróży. Można tu spróbować kilku rodzajów kaw, a także świeżych przekąsek, takich jak hot-dogi, zapiekanki, muffinki, ciasteczka i wiele innych.

Na stacji znajduje się również myjnia bezdotykowa, odkurzacz oraz kompresor. Stacja dostosowana jest do obsługi ruchu ciężarowego i posiada udogodnienia dla kierowców TIR, takie jak parking, wygodny podjazd, szybki wlew diesla czy dystrybutory z płynem AdBlue.

Stacja czynna jest całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Anwim

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress