Sieć MOYA otworzyła kolejne trzy stacje: Sławoborze, Kutno i Wojciechów

Stacja paliw MoyaSieć stacji paliw MOYA rozwija się w imponującym tempie. Nowe obiekty w niebiesko-czerwonych barwach pojawiły się w województwie łódzkim, lubelskim i zachodniopomorskim. Są to obsługowe stacje franczyzowe, ze sklepem typu convenience oraz Caffe MOYA.

Anwim S.A. rozwija sieć MOYA w całej Polsce, a każdego roku przybywa ok. 50 nowych stacji. To imponujące tempo sprawia, że firma o wielu lat jest liderem pod względem dynamiki wzrostu. Trzy nowe stacje paliw są franczyzowymi obiektami obsługowymi z przystacyjnym sklepem oraz konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA.

Pierwszy z nowo otwartych punktów znajduje się przy DW 162 w województwie zachodniopomorskim, w miejscowości Sławoborze. Dogodne położenie na trasie do Kołobrzegu oraz możliwość wjazdu na stację z obu kierunków sprawia, że stacja może liczyć na wzmożony ruch w czasie sezonu turystycznego. Obiekt oferuje paliwo 95, ON oraz uszlachetniony ON MOYA Power. Stacja dostosowana jest do obsługi „truckerów”, którzy mają do dyspozycji szybki wlew diesla, płyn AdBlue, podjazd oraz parking dla TIR. Znajduje się tu także kompresor oraz odkurzacz. Punkt otwarty jest 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Kolejna nowy obiekt MOYA działa w Kutnie, przy ul. Oporowskiej 10, na trasie Kutno-Płock, z wjazdem z obu stron. Na stacji dostępne jest paliwo 95, ON oraz LPG. Kierowcy aut osobowych mogą skorzystać z odkurzacza oraz usługi mycia pojazdu w bezdotykowej myjni, a udogodnienia dla TIR to szybki wlew diesla, wygodny podjazd oraz dostępność płynu AdBlue.

Trzecia stacja otworzyła się w lubelskiej miejscowości Wojciechów i podobnie jak stacja w Kutnie oferuje benzynę 95, ON i LPG. Warto podkreślić, że paliwo na stacjach MOYA posiada certyfikat jakości TankQ. Obiekt dostosowany jest do obsługi TIR, oferując szybki wlew diesla, płyn AdBlue z dystrybutora oraz podjazd.

Każda nowa stacja MOYA to dla klientów okazja do skorzystania z bardzo atrakcyjnych zniżek na paliwo oraz wybrane produkty z oferty gastronomicznej i sklepu wielobranżowego. Promocje zwykle obowiązują jeszcze przez kilka dni po otwarciu.

Anwim

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress