Kolejna stacja paliw MOYA w Wielkopolsce (Koźmin Wielkopolski)

MOYA Koźmin WielkopolskiSieć MOYA otworzyła kolejną stację w Wielkopolsce. To nowo wybudowany obiekt położony przy drodze wojewódzkiej nr 438 w miejscowości Koźmin Wielkopolski. Punkt w niebiesko-czerwonych barwach, podobnie jak inne stacje obsługowe MOYA, oferuje sklep wielobranżowy oraz klimatyczny koncept gastronomiczny Caffe MOYA.

Nowa stacja paliw MOYA położona jest na trasie Borek Wielkopolski – Krotoszyn i można do niej dojechać z obu kierunków ruchu. Lokalizacja punktu umożliwia obsługę ruchu tranzytowego, lokalnego oraz miejskiego. Stacja jest nowo wybudowanym obiektem franczyzowym.

Punkt oferuje benzynę 95, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON MOYA Power, LPG, a także płyn AdBlue. Poza wysokiej jakości paliwem, stacja posiada sklep wielobranżowy, w którym zaopatrzymy się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment.

Z kolei koncept gastronomiczny Caffe MOYA to bogaty wybór ciepłych i zimnych napojów oraz przekąsek, w tym chrupiących hot-dogów.

Na terenie stacji znajduje się także myjnia, a „truckersi” mają do dyspozycji szybki wlew diesla. Obsługowa stacja paliw MOYA w Koźminie Wielkopolskim jest otwarta w godzinach 5:00-23:00.

Anwim

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress