BP wprowadza kasy samoobsługowe na swoich stacjach

BP - kasy samoobsługoweZakończona niedawno instalacja kas samoobsługowych na 99 stacjach bp ma na celu usprawnienie  płatności za tankowanie i zakup produktów i jest realizacją planów dalszej digitalizacji naszych stacji.

Kasy samoobsługowe zainstalowane zostały na stacjach, na których ruch był największy i najczęściej słyszane były prośby o usprawnienia procesu płatności. Jako jedyni z czołowych graczy na rynku paliwowym w Polsce zrealizowaliśmy podobną inwestycję na tak duża skalę.

Kasy samoobsługowe na stacjach BP

Kasy wyposażone w nowoczesne technologie pozwalające Klientom samodzielnie wykonać płatność za paliwo i inne dostępne produkty na stacji w tym ofertę WBC, przynoszą szereg korzyści. Przede wszystkim znacząco przyspieszają proces obsługi Klienta: wystarczy skan kodu produktu, skan pojazdu i  system – połączony z terminalem do obsługi kart płatniczych – dokona automatycznie obciążenia konta.

Przygotowana jest też oferta dla Klientów biznesowych, którzy, wpisując NIP. mogą wydrukować fakturę. Właścicielom karty PAYBACK, po zeskanowaniu karty, przy transakcji doliczane są punkty PAYBACK.

Kasy samoobsługowe eliminują konieczność korzystania z gotówki i są dostępne przez całą dobę – również w momencie rozliczania zmian sprzedawców.

BP

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress