MOL wprowadza nowy program lojalnościowy Move i promocyjne zniżki na paliwa

Pobierz aplikację MOL MoveMOL uruchamia w Polsce nowy, przełomowy program lojalnościowy MOL Move, bardzo dobrze przyjęty w wielu krajach, w których działa koncern, m.in. w Czechach, Słowacji, Chorwacji, Słowenii i na Węgrzech. Po pobraniu aplikacji użytkownicy mają dostęp do obecnie najlepszej promocji na rynku: czterech kuponów na tankowanie paliw EVO ze zniżką 35 gr za litr i ekstra kuponu ze zniżką aż 45 gr za litr na tankowanie paliw premium EVO Plus. W MOL Move są dostępne również gry z nagrodami, personalizowane oferty oraz stałe rabaty na paliwa i ofertę stacji MOL i Lotos w całej Polsce.

Z MOL Move korzysta kilka milionów użytkowników w Europie. Obserwujemy, że klienci po zarejestrowaniu się w aplikacji, korzystają nawet kilkakrotnie częściej z oferty naszych stacji. Z przyjemnością ogłaszam wprowadzenie MOL Move w Polsce i jestem przekonany, że klienci tutaj również docenią liczne zalety nowego programu lojalnościowego. To przede wszystkim wygodne oszczędzanie na cenie paliwa, nawet do 45 groszy za litr, ale również personalizowane oferty, gry z nagrodami i wirtualne zdrapki, pod którymi czekają na klientów atrakcyjne nagrody.

– mówi Richard Austen, Prezes Zarządu MOL Polska.

Aplikację MOL Move można pobrać na smartfony z systemem Android i iOS. Natychmiastową korzyścią po zarejestrowaniu się jest aż pięć kuponów zniżkowych do wykorzystania przy tankowaniu na stacjach Lotos i MOL w Polsce do końca sierpnia 2023 r.

Klienci otrzymują również prezent powitalny – kawę, herbatę lub gorącą czekoladę z Fresh Corner lub Cafe Punkt.

Dzięki kuponom klienci mogą czterokrotnie zatankować dowolne paliwa EVO i LPG ze zniżką 35 groszy za litr, każdorazowo do 100 litrów. Dodatkowo mogą również zatankować jednorazowo do 100 litrów paliwa premium EVO Plus ze zniżką aż 45 groszy za litr. To obecnie najlepsza oferta promocyjna na rynku.

MOL Move – nowy program lojalnościowy

Nową jakością na polskim rynku są poziomy stałych korzyści, które osiągają klienci dzięki korzystaniu z oferty paliwowej i sklepowej stacji. W przeciwieństwie do typowych programów lojalnościowych typu „earn & burn”, za zebranie określonej liczby punktów użytkownicy MOL Move zyskują stałe zniżki na paliwa, hot dogi, gorące napoje, myjnię i kosmetyki samochodowe.

MOL wprowadza zniżkiPierwszy poziom korzyści, czyli „Green”, osiąga się zaraz po rejestracji, co upoważnia do stałej zniżki w wysokości 5 groszy za każdy litr paliw premium EVO Plus oraz 10% rabatu na kosmetyki samochodowe. Po osiągnięciu kolejnych poziomów, Silver i Gold, stałe zniżki na paliwa zwiększają się do 5 groszy za litr paliw EVO, nawet do 15 groszy za litr paliw premium EVO Plus oraz 15% rabatu za myjnię, kawę, hot doga i kosmetyki samochodowe. Do największych korzyści upoważnia pełen niespodzianek poziom VIP. Szczegóły zawiera tabela widoczna obok.

MOL Move szybko zdobył popularność w wielu krajach, w których działa Grupa MOL, w tym w Czechach, Słowacji, Chorwacji, Słowenii i na Węgrzech. Program otrzymał też liczne nagrody branżowe, ostatnio International Loyalty Awards w 2023 r. i Loyalty 360 w 2022 r.

MOL Polska zgodnie z wcześniej przekazywaną informacją zamyka program Lotos Navigator. Klienci, którzy korzystali z tego programu lojalnościowego i zarejestrują się podając numer karty Navigator lub ten sam adres e-mail otrzymają dodatkowe korzyści w aplikacji MOL Move.

MOL Polska dynamicznie przeprowadza proces zmiany marki i oferty sieci stacji Lotos nabytych w ramach transakcji połączenia PKN Orlen z Grupą Lotos. Do końca okresu letniego pod nową marką będzie działało 100 stacji w całej Polsce, obecnie jest to już 50 punktów. W ofercie stacji znajdują się wysokiej jakości paliwa oferowane pod marką EVO oraz, w wersji premium, EVO Plus, w tym na wybranych stacjach wyjątkowa benzyna 100-oktanowa. Paliwa, dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie dodatków EVOTECH, pomagają utrzymać właściwe parametry pracy silnika, poprzez utrzymanie go w czystości.

MOL Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress