Otwarcie stacji MOYA w Busko-Zdroju

MOYA Busko-ZdrójAnwim, właściciel sieci stacji paliw MOYA, nie zwalnia tempa rozwoju. W położonym w województwie świętokrzyskim kurorcie Busko-Zdrój otwarta została kolejna stacja paliw. Nowy obiekt w niebiesko-czerwonych barwach oferuje każdy rodzaj paliwa i czynny jest całą dobę. Przy stacji działa także wielobranżowy sklep oraz Caffe MOYA.

MOYA to od kilku lat najdynamiczniej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. Właściciel marki, firma Anwim zapowiada, że co roku na mapie Polski pojawi się ok. 50 nowych punktów w niebiesko-czerwonych barwach. Są to stacje obsługowe, jak również stacje automatyczne oraz punkty samoobsługowe MOYA Express. Anwim inwestuje zarówno we własne obiekty, jak i rozwija współpracę franczyzową. W Busko-Zdroju pojawiła się stacja franczyzowa ze sklepem typu convenience oraz konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA.

Stacja MOYA w Busko-Zdroju

Nowa stacja położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 973, przy rondzie Żołnierzy Niezłomnych. To wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, pozwalająca na obsługę ruchu lokalnego, miejskiego oraz tranzytowego. Punkt oferuje wysokiej jakości paliwo 95, 98, ON i uszlachetniony ON MOYA Power, a także LPG oraz płyn AdBlue. Wielobranżowy sklep posiada szeroką ofertę produktów spożywczych, codziennego użytku oraz specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. W Caffe MOYA można zatrzymać się na filiżankę pysznej kawy lub innego napoju, jak również zjeść ciepły posiłek.

Sieć MOYA zadbała o standaryzację i na każdej stacji obsługowej można liczyć na najwyższą jakość produktów spożywczych. Tuż przy budynku znajduje się wygodna strefa odpoczynku, co stanowi dodatkową zachętę do zatrzymania się w tym miejscu podczas letnich podróży. Na terenie stacji jest także paczkomat.

Obiekt jest doskonale przystosowany do obsługi flot, w tym pojazdów ciężarowych. Zadbano o podjazd dla TIR, parking, szybki wlew diesla oraz dystrybutor z płynem AdBlue.

Stacja działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Anwim

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress