Nowa stacja paliw MOYA na DK 50

Moya ZbirożaW mazowieckiej miejscowości Zbiroża otwarto nową stację samoobsługową MOYA express. Obiekt położony jest na drodze krajowej nr 50, relacji Grójec-Sochaczew, w bardzo korzystnej lokalizacji zarówno dla ruchu tranzytowego, jak i lokalnego. Stacja MOYA express czynna jest całą dobę 7 dni w tygodniu.

MOYA express to nowoczesne, samoobsługowe stacje paliw należące do ogólnopolskiej sieci MOYA. Klienci mogą na nich zakupić w atrakcyjnych cenach benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz uszlachetniony ON MOYA Power. Ponadto, zapisując się na newsletter MOYA express, klienci uzyskują dodatkowe rabaty od cen wyświetlanych na pylonie.

Kolejna stacja MOYA w woj. Mazowieckim

Prosty i intuicyjny w obsłudze system pozwala samodzielnie i komfortowo zatankować oraz rozliczyć się na stacjach MOYA express. Podobnie jak na pozostałych stacjach tego typu, płatność za paliwo odbywa się gotówką, kartą płatniczą, kartą MOYA firma, bądź innymi kartami flotowymi, które są akceptowane w sieci MOYA. Stacje samoobsługowe to popularna alternatywa dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Nowy punkt jest dobrze dostosowany do obsługi klientów flotowych – wyposażony jest w szybki wlew diesla oraz płyn AdBlue, który dostępny jest z dystrybutora.

Stacja MOYA express w Zbiroży jest obiektem nr 414 w sieci MOYA.

Anwim

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress