Nowa stacja partnerska BP Ładna (woj. małopolskie)

BPSieć BP informuje, że w drugiej połowie maja br. rozpoczęła działalność nowa stacja partnerska w województwie małopolskim – BP Ładna.

Obecnie sieć BP liczy 579 stacji, w tym 222 stacje partnerskie. Oferta pozapaliwowa nieustannie dostosowywana jest do potrzeb zmieniającego się społeczeństwa.

Zmianą, która rozpoczęła się w 2020 roku dla BP było ogłoszenie nowej globalnej strategii firmy: ograniczenia emisji netto do zera do 2050 lub wcześniej. Firma ogłosiła strategię przekształcenia się BP z międzynarodowej spółki naftowej skoncentrowanej na wydobyciu zasobów naturalnych w zintegrowaną spółkę energetyczną, której głównym celem będzie dostarczanie Klientom rozwiązań w zakresie energii.

Zmiana firmy BP odbywa się na wielu płaszczyznach, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju szerokiego wachlarza usług convenience dostępnych na stacjach BP. Całość koncepcji dopełni nowoczesny, zmieniony wystrój stacji paliwowych. Trend w kierunku tego typu formatu convenience, który obserwujemy od dawna, będzie dalej przyspieszać. Do tego przenosimy w znaczącym stopniu naszą aktywność do przestrzeni digital, coraz więcej swoich potrzeb załatwiamy zdalnie, bez wychodzenia z domu, lub poza domem, z wykorzystaniem dostępnych technologii. Pandemia tylko przyspieszyła te procesy. Nowa postcovidowa rzeczywistość koncentruje się wokół customer experience i e-commerce. Konsekwentnie podążamy za oczekiwaniami naszych Klientów, które koncentrują się obecnie na potrzebie elastyczności, mobilności, wygodzie i bezpieczeństwie.

Dzięki rozległemu programowi badawczo-rozwojowemu firma może zaoferować paliwo najwyższej jakości. Wszystkie stacje BP w Polsce oferują paliwa usuwające zanieczyszczenia z silnika: paliwa BP Ultimate z technologią ACTIVE oraz paliwa regularne z technologią ACTIVE.

Paliwa ACTIVE sprzedawane w sieci są uszlachetniane komponentami opracowanymi w laboratoriach BP, żeby silniki w pojazdach naszych Klientów były bardziej ekologiczne, długowieczne i pozwalały na przejechanie dłuższego dystansu na jednym litrze.

Na stacjach BP sprzedawany jest także autogaz, który spala się całkowicie, emitując mniej toksycznych związków i mniej CO2, dzięki czemu ogranicza efekt cieplarniany, jest więc bardziej bezpieczny dla środowiska naturalnego.

Na stacjach dostępne są też bezpieczne płyny do spryskiwaczy z certyfikatem jakości DEKRY (jedyna w Europie instytucja badająca i certyfikująca płyny do spryskiwaczy pod kątem właściwości użytkowych w warunkach eksploatacyjnych).

Ważnymi elementami oferty pozapaliwowej są całodobowe, doskonale zaopatrzone sklepy, myjnie, w których urządzenia myjące należą do najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych na świecie oraz Wild Bean Cafe – sieć kawiarenek, która od 2005 r. wyznacza standardy oferty gastronomicznej na stacjach benzynowych.

Poszerzony koncept gastronomiczny Wild Bean Cafe to nieporównanie lepsza jakość oferty. W ramach nowego Wild Bean Cafe zainwestowaliśmy w urządzenia pozwalające znacznie poszerzyć ofertę produktów przygotowywanych na miejscu – jest ona znacznie bogatsza. Wprowadzamy szerszą ofertę wegańską, produkty bio, rozwijamy także nasze kompetencje w obszarze przygotowywania świeżych dań na miejscu.

Firma BP jest jednym z pierwszych emitentów kart flotowych na polskim rynku

Rozwijanie oferty dla Klientów flotowych jest jednym z ważniejszych elementów naszej strategii. Nasze karty BP Routex są idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy bez względu na rodzaj i liczbę posiadanych pojazdów. Dodatkowo w zależności od rodzaju floty, tras, jakimi poruszają się firmowe samochody i tego, czy z samochodu korzysta jeden czy kilku kierowców, oferujemy kilka typów kart flotowych Routex BP Plus, żeby lepiej dostosować naszą ofertę do aktualnych potrzeb Klienta.

BP partnerem największego programu multipartnerskiego PAYBACK

Klienci stacji BP mogą zbierać punkty w programie bonusowym PAYBACK, wymienić je na nagrody lub przekazać na wsparcie akcji społecznych partnerów BP.

Stacja BP Ładna oferuje

  • 3 dystrybutory wieloproduktowe,
  • 1 dystrybutor HS,
  • 1 dystrybutor LPG,
  • stacja będzie posiadała  koncept gastronomiczny Wild Bean Cafe.

Stacja BP Ładna: ŁADNA 15B; gm. SKRZYSZÓW; 33-156 ŁADNA, woj. małopolskie.

BP

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress