Nowa stacja partnerska BP Gryfino

bp stacja

fot. BP

3 marca 2012 r. rozpoczęła działalność nowa stacja partnerska BP Gryfino (woj. zachodniopomorskie).

Obecnie sieć BP liczy 429 stacji, w tym 213 stacji partnerskich.

Wszystkie paliwa (benzyny bezołowiowe oraz olej napędowy) oferowane na stacjach BP są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem ministra gospodarki i pracy w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Na stacji oferowane są też paliwa BP Ultimate (BP Ultimate 98 i olej napędowy BP Ultimate Diesel). Nowa, zaawansowana formuła czyszcząca zastosowana w gamie paliw BP Ultimate chroni kluczowe elementy silnika przed zużyciem. Na stacjach BP sprzedawany jest także autogaz (LPG), który spala się, emitując jedynie parę wodną i CO2. Paliwo to nie zawiera związków siarki, jest więc bezpieczne dla środowiska naturalnego. Ponadto jest paliwem bardzo wydajnym i ekonomicznym.

Klienci nowej stacji będą mogli zbierać punkty w programie bonusowym PAYBACK. Od połowy września 2011 roku Klienci BP, zbierający punkty w programie PAYBACK mogą wybierać atrakcyjne nagrody z nowego trójwymiarowego katalogu. Katalog to nie tylko atrakcyjne nagrody, ale także dobra zabawa – do każdego egzemplarza dołączone są okulary, które przeniosą nas w świat trójwymiaru.

Na 64 stronach w 8 kategoriach prezentowych jest 86 nagród, w tym wiele nowości: kamera wodoodporna, detektor ubytków ciepła, laserowe urządzenie wielofunkcyjne Samsung czy pamięć USB z otwieraczem do butelek. W katalogu pojawiła się też nowa kategoria prezentowa „Dla niej, dla niego”, w której każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie lub bliskiej osoby – jest tam i biżuteria firmy Apart i np. zegarki damskie i męskie Casio.

Wśród wielu nagród są i takie, których nie można dostać w żadnym sklepie, a które edukują dzieci, jak pomagać innym i jak być eko. Nagroda pluszowy miś od PAH i BP w koszulce z napisem „I love PAJACYK” bawi, ale też przypomina o tym, że klienci BP mogą oddawać swoje punkty na wsparcie akcji PAJACYK, której celem jest dożywianie dzieci w szkołach. Od początku współpracy wspólnie z naszymi Klientami oddaliśmy na PAJACYKA ponad 100 milionów punktów.

Klienci nowej stacji BP będą mogli także korzystać z oferty systemu BP Routex i dokonywać bezgotówkowej płatności, dzięki karcie BP Plus. System ten, oprócz korzyści z tytułu odroczonej płatności, daje możliwość efektywnego zarządzania flotami samochodowymi.

Stacja BP Gryfino oferuje
3 dystrybutory wieloproduktowe, HSD, LPG, sklep, bistro, parking

Adres stacji BP Gryfino
ul. Gryfińska
74-105 Nowe Czarnowo

BP

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress