Kolejne dwie nowe stacje paliw MOYA

MOYA BroniszewFirma Anwim realizuje plan dynamicznego rozwoju sieci stacji paliw MOYA i otwiera kolejne punkty. Nowe obiekty w niebiesko-czerwonych barwach pojawiły się na mapie województwa mazowieckiego oraz pomorskiego. Obie stacje znajdują się w strategicznych lokalizacjach (obiekt w Broniszewie mieści się przy drodze ekspresowej S7) i oferują szeroki zakres produktów i usług.

MOYA Broniszew

Nowa stacja MOYA na Mazowszu położona jest w miejscowości Broniszew na trasie S7 relacji Warszawa-Radom.

Dla wygody klientów stacja paliw w Broniszewie jest otwarta 24h, zapewniając dostęp do paliwa i usług o każdej porze dnia i nocy.

MOYA Gowidlino

W województwie pomorskim punkt MOYA znajdziemy w Gowidlinie na drodze wojewódzkiej nr 211.

Punkt w Gowidlinie czynny jest od godziny 5:00 rano do godziny 23:00 w dni robocze i soboty oraz od godziny 6:00 do 23:00 w niedziele.

Klienci nowych stacji będą mogli skorzystać z wysokiej jakości paliw, w tym oleju napędowego i benzyny 95 oktanów. Ponadto, w obu punktach dostępne są paliwa uszlachetnione ON MOYA Power oraz stanowisko LPG dla pojazdów zasilanych gazem, a dodatkowo na obiekcie w Broniszewie można zatankować benzynę 98. Przewidziano także udogodnienia dla kierowców TIR, w postaci obszernych parkingów, szybkiego wlewu diesla i możliwości uzupełnienia płynu AdBlue.

Na obu stacjach paliw znajduje się dobrze wyposażony sklep wielobranżowy oraz strefa kawiarniano-gastronomiczna Caffe MOYA, w której klienci mogą odpocząć i skosztować dobrej kawy oraz świeżych przekąsek. Na stacji w Gowidlinie dostępna jest dodatkowa restauracja, a już niebawem powstanie tam także myjnia samochodowa.

Obie stacje MOYA będą również dostępne w dni wolne od handlu.

Anwim

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress