Już 400 stacji paliw w sieci MOYA!

MOYA MyśleniceWyzwania na rynku paliwowym nie spowolniły tempa rozwoju MOYA. Otwarcia kolejnych lokalizacji gwarantują marce utrzymanie pozycji najszybciej rozwijającej się sieci stacji paliw w Polsce. W Myślenicach został otwarty 400. punkt w niebiesko-czerwonych barwach.

Anwim S.A., operator i właściciel MOYA zapowiada dalszą ekspansję na polskim rynku. Zgodnie z założeniami strategii firmy w 2023 r. otwartych zostanie minimum 50 nowych punktów. Zagęszczanie sieci stacji paliw w Polsce to jeden z kluczowych kierunków rozwoju firmy. Nie mniej ważny jest rozwój jakościowy, a także ukierunkowanie na ekologię.

Dynamiczny rozwój

Założona w 2009 roku sieć stacji paliw MOYA liczy obecnie 400 obiektów. Znajdują się one na terenie całej Polski, zarówno przy drogach krajowych i lokalnych, jak i w dużych miastach oraz mniejszych ośrodkach. MOYA jest jedyną siecią, która ma w swoim portfolio trzy typy stacji paliw – tradycyjne, z wielobranżowymi sklepami i konceptami gastronomicznymi Caffe MOYA, automatyczne, przeznaczone wyłącznie dla flot oraz samoobsługowe, umożliwiające szybkie i bezpieczne tankowanie klientom indywidualnym oraz biznesowym. Obecny rozwój sieci, pod względem tempa ekspansji plasuje markę MOYA na czele polskiego rynku paliw.

Dwa lata temu o tej porze otwieraliśmy w Tarnowie stację MOYA nr 300. Dziś świętujemy piękny jubileusz dołączenia do naszej sieci kolejnych stu stacji. Punkt w Myślenicach jest 400. w niebiesko-czerwonych barwach. Jesteśmy dumni z tego wyniku. Plan na przyszły rok zakłada otwarcie kolejnych 50 stacji, a do końca 2024 r. chcemy mieć ich 500.

– zapewnia Rafał Pietrasina, prezes zarządu Anwim S.A.

W stronę zieleni

MOYA dostrzega kolejne wyzwania, jakie stoją przed całą branżą paliwową. Związane są z transformacją energetyczną i zwiększaniem udziału w miksie energetycznym odnawialnych źródeł energii. Spółka już dziś wdraża rozwiązania proekologiczne i kreśli śmiałe plany zielonej transformacji, by kontynuować rozwój na następne lata. Rozwój sieci punktów ładowania pojazdów elektrycznych, które docelowo będą w pełni zasilane z odnawialnych źródeł energii to jeden z wielu ważnych elementów realizacji nowego wyzwania, którym jest umożliwienie transportowi realnej transformacji energetycznej w kierunku rozwiązań nisko- i zeroemisyjnych. Pierwszym etapem realizacji tej strategii jest budowa sieci 70 ładowarek samochodów elektrycznych do 2025 r., w tym 50 szybkich urządzeń o mocy 150 i 180 kW.

Spółka Anwim jest dziś silnym, stabilnym przedsiębiorstwem, które pokazało, że jest przygotowane na różne scenariusze związane z sytuacją społeczno-gospodarczą. Marka MOYA jest dzisiaj w ścisłej czołówce funkcjonujących w Polsce sieci stacji paliw, zarówno pod względem liczby lokalizacji, jak i jakości oferowanych usług. Nieustanne wprowadzanie innowacji oraz dbałość o świetne relacje z klientami pozwalają nam rozwijać wizerunek firmy oferującej najwyższe standardy. Chciałbym też podkreślić, że nasz sukces zawdzięczamy partnerom, z którymi wspólnie budujemy tożsamość marki MOYA.

– dodaje Rafał Pietrasina.

Stacja nr 400, Myślenice

Otwarta 22 grudnia stacja MOYA w Myślenicach jest jubileuszowym 400. punktem w sieci. Kierowcy mogą tam zatankować każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, standardowy olej napędowy oraz jego uszlachetnioną wersję – ON MOYA Power, a także LPG. Użytkownicy pojazdów mogą ponadto skorzystać z kompresora czy odkurzacza. Wszyscy klienci, także niezmotoryzowani, mogą zrobić zakupy w świetnie zaopatrzonym sklepie, który czynny jest całą dobę, także w niedziele niehandlowe. Z kolei koncept gastronomiczny Caffe MOYA oferuje aromatyczną kawę, chrupiące hot-dogi i wiele innych przekąsek.

Anwim

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress