Sieć MOYA w maju wzbogaciła się o kolejne stacje paliw

MOYA NiegowaW Sieradzu (woj. łódzkie) otwarta została kolejna stacja paliw sieci MOYA. Obiekt przystosowany jest do obsługi ruchu lokalnego i tranzytowego. Zlokalizowany jest w pobliżu węzła łączącego drogę krajową nr 12 z trasą S8. Stacja jest dobrze wyposażona – oferuje wszystkie rodzaje paliwa oraz wiele produktów i usług z kategorii tzw. „non-fuel”. Druga stacja MOYA została otwarta we wsi Niegowa (woj. śląskie). Obiekt działa na zasadzie współpracy franczyzowej. Koncentruje się na obsłudze ruchu lokalnego.

Obie stacje w swojej ofercie mają benzynę 95, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON MOYA Power, a także LPG. Punkty są przystosowane także do obsługi pojazdów ciężarowych. Oprócz szybkiego wlewu diesla, kierowcy „trucków” mogą odpocząć na przystacyjnym parkingu, który pomieści 15 ciężarówek w Sieradzu oraz 10 w Niegowie.

Stacje wyposażone są w dobrze zaopatrzone sklepy oraz koncept gastronomiczny Caffe MOYA, w którym można napić się aromatycznej kawy lub zjeść przekąskę zarówno na gorąco (hot-dogi, zapiekanki, pizza, stripsy z kurczaka z frytkami), jak i na zimno (kanapki, rogaliki, muffinki i wiele innych).

Obie stacje czynne są całą dobę.

Anwim

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress