MOYA otworzyła kolejne dwie stacje paliw

MOYA SkopanieW sieci MOYA zostały otwarte dwie nowe stacje paliw. Są to punkty w Kwilczu (woj. wielkopolskie) oraz w Skopaniu (woj. podkarpackie). Obie stacje mają charakter lokalno-tranzytowy i spełniają swoją funkcję nie tylko jako miejsca tankowania pojazdów lecz stanowią także całodobowe punkty zaopatrzenia w produkty spożywcze i przemysłowe oraz miejsca spotkań przy kawie i przekąsce dla okolicznych mieszkańców.

Stacja MOYA w wielkopolskiej miejscowości Kwilcz mieści się tuż przy drodze krajowej nr 24 (trasa Pniewy – węzeł drogi ekspresowej S3). Obiekt jest doskonale wyposażony. Klienci mogą zatankować tutaj każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, ON MOYA Power oraz LPG. Płyn AdBlue, dla posiadaczy nowoczesnych diesli, dostępny jest z dystrybutora. Oprócz tego, zmotoryzowani mogą zadbać o swoje auta za pomocą myjni bezdotykowej lub automatycznej, która dostosowana jest także do samochodów ciężarowych i autobusów. Co więcej, na stacji dostępne są także kompresor i odkurzacz.

Caffe MOYA oferuje rozbudowane menu z produktami przygotowywanymi na miejscu jak m.in. kanapki, zapiekanki, a także burgery, pizze oraz stripsy z frytkami. Nie mogło zabraknąć hot-dogów i kawy w wielu wariantach, a także słodkich przekąsek.

Stacja ta jest miejscem dostosowanym do obsługi kierowców pojazdów ciężarowych. Oprócz wspomnianych wyżej myjni, „truckerzy” mogą skorzystać także z prysznica, szybkich wlewów diesla, jak również odpocząć na bezpiecznym i monitorowanym parkingu.

Obiekt w Skopaniu w województwie podkarpackim mieści się przy lokalnej drodze relacji Baranów Sandomierski – Majdan Królewski. Jest to stacja własna, należąca do Anwim S.A., operatora sieci MOYA. Także tutaj kierowcy mogą skorzystać z dostępnych paliw takich jak, benzyna 95, 98, olej napędowy i uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG. Co więcej na terenie stacji do dyspozycji są także kompresor i odkurzacz.

W sklepie klienci mogą zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze produkty zarówno spożywcze, jak i przemysłowe. Obecny na stacji koncept gastronomiczny Caffe MOYA to miejsce spotkań przy kawie i ciastku. Oprócz tego można tutaj zjeść tradycyjnego hot-doga lub zapiekankę. Stacja wyposażona jest ponadto w Paczkomat, w którym można nadawać i odbierać przesyłki.

Anwim

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress