Nowy katalog Premium Club na stacjach Statoil

Premium Club Katalog 2012-2013

fot. Statoil

Od początku marca br. na stacjach Statoil w Polsce dostępny jest nowy katalog nagród dla klientów programu lojalnościowego Premium Club. Katalog w wersji drukowanej zawiera 320 nagród, a jego wersja internetowa dodatkowo 100 nagród.  

Katalog Premium Club 2012/2013 jest podzielony tematycznie na 18 kategorii. Są to: Nagrody Statoil, Artykuły samochodowe, Elektronika, Majsterkowanie, Bagaż i galanteria, Okulary, Zegarki, Odzież, Sport i turystyka, Sprzęt fitness, Basen, Zdrowie i uroda, Kuchnia i dom, Dla dzieci, Książki, Promy oraz Poczta kwiatowa. W katalogu pojawiła się również specjalna kategoria tj. Strefa kibica związana z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012. Za punkty PC można odebrać akcesoria dla kibiców w barwach biało-czerwonych oraz gadżety z logo Euro 2012 (czapki, torby, plecaki).

W internetowej wersji katalogu dodane zostały również nowe kategorie: Nowości, Hobby4men oraz Happy Day, w której w wybrane dni prezentowane będą nagrody do odebrania za mniejszą liczbę punktów.

W katalogu 2012/2013 pojawiły się także nagrody nowych firm m.in. Polaroid, Fila, Arena, Stena Line, Rowenta. Pełna lista nagród dostępnych w ramach programu Premium Club znajduje się na stronie www.premiumclub.pl. Lista ta jest uaktualniana o nowości miesiąca oraz nagrody sezonowe.

Nowy katalog Premium Club (PC) dostępny jest na stacjach Statoil z wyłączeniem stacji z logo 1-2-3 (segment ekonomiczny).

Nagrody od Statoil Poland

Punkty zebrane na karcie PC można wymieniać na stacjach Statoil na paliwo, myjnię, letnie  lub zimowe spryskiwacze lub oleje samochodowe LazerWay. Za punkty można również odebrać inne produkty dostępne na stacjach Statoil (np. za 220 pkt. PC można otrzymać hot doga lub zamówić dowolną kawę Made To Go). Wśród innych nagród, które klienci mogą odebrać na stacjach są również: świeżo wyciskany sok pomarańczowy, napój energetyczny Extremum oraz muffiny i kanapki Made To Go.

Premium Club to wielopartnerski program lojalnościowy działający od 2002 roku, którego obecnie parterami są: sieć stacji paliw Statoil, Towarzystwo Ubezpieczeń

Link4, Deutsche Bank, biuro podróży Adriatyk, Nordre oraz sklepy internetowe: Noestar.pl, Hobby4Men.com oraz Super-Agd.pl

Program Premium Club został stworzony dla osób, które oprócz zakupów chcą przy okazji zdobywać nagrody. Aby dołączyć do członków Premium Club należy wypełnić formularz, który znajduje się m.in. na stacjach Statoil.

Statoil

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress