Trzy nowe stacje BP

bp stacja

fot. BP

Powstały 3 nowe stacje BP: stacja BP Kamyczek w Pieńkowie (woj. mazowieckie), stacja partnerska BP Opole Lubelskie (woj. lubelskie) i stacja partnerska BP Radonice (woj. mazowieckie). Obecnie sieć BP liczy 428 stacji, w tym 212 stacji partnerskich.

Wszystkie paliwa (benzyny bezołowiowe oraz olej napędowy) oferowane na stacjach BP są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem ministra gospodarki i pracy w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Na stacjach oferowane są też paliwa BP Ultimate (BP Ultimate 98 i olej napędowy BP Ultimate Diesel). Nowa, zaawansowana formuła czyszcząca zastosowana w gamie paliw BP Ultimate chroni kluczowe elementy silnika przed zużyciem. Na stacjach BP sprzedawany jest także autogaz (LPG), który spala się, emitując jedynie parę wodną i CO2. Paliwo to nie zawiera związków siarki, jest więc bezpieczne dla środowiska naturalnego. Ponadto jest paliwem bardzo wydajnym i ekonomicznym.

Klienci nowych stacji będą mogli zbierać punkty w programie bonusowym PAYBACK. Od połowy września 2011 roku Klienci BP, zbierający punkty w programie PAYBACK mogą wybierać atrakcyjne nagrody z nowego trójwymiarowego katalogu. Katalog to nie tylko atrakcyjne nagrody, ale także dobra zabawa – do każdego egzemplarza dołączone są okulary, które przeniosą nas w świat trójwymiaru. Na 64 stronach w 8 kategoriach prezentowych jest 86 nagród, w tym wiele nowości: kamera wodoodporna, detektor ubytków ciepła, laserowe urządzenie wielofunkcyjne Samsung czy pamięć USB z otwieraczem do butelek. W katalogu pojawiła się też nowa kategoria prezentowa „Dla niej, dla niego”, w której każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie lub bliskiej osoby – jest tam i biżuteria firmy Apart i np. zegarki damskie i męskie Casio. Wśród wielu nagród są i takie, których nie można dostać w żadnym sklepie, a które edukują dzieci, jak pomagać innym i jak być eko. Nagroda pluszowy miś od PAH i BP w koszulce z napisem „I love PAJACYK” bawi, ale też przypomina o tym, że klienci BP mogą oddawać swoje punkty na wsparcie akcji PAJACYK, której celem jest dożywianie dzieci w szkołach. Od początku współpracy wspólnie z naszymi Klientami oddaliśmy na PAJACYKA ponad 100 milionów punktów.

Klienci nowych stacji BP będą mogli także korzystać z oferty systemu BP Routex i dokonywać bezgotówkowej płatności, dzięki karcie BP Plus. System ten, oprócz korzyści z tytułu odroczonej płatności, daje możliwość efektywnego zarządzania flotami samochodowymi.

 

Stacja BP Kamyczek oferuje

4 stanowiska ON TiR, 8 stanowisk wieloproduktowych, stanowisko LPG, Wild Bean Cafe, parking TiR, parking dla autobusów, stanowisko kompresor/odkurzacz.

Adres stacji BP Kamyczek:
Pieńków 89
05-152 Czosnów (trasa E7 – wyjazd z Warszawy)

 

Stacja BP Opole Lubelskie oferuje

3 dystrybutory wieloproduktowe, HSD, LPG, bistro, myjnia ręczna, prysznic

Adres stacji BP Opole Lubelskie:
ul. Fabryczna 38
Opole Lubelskie 24-300

 

Stacja BP Radonice oferuje

4 dystrybutory wieloproduktowe, HSD, LPG, sklep, bar, restauracja, serwis opon, myjnia ręczna, prysznic, toalety dla niepełnosprawnych

Adres stacji BP Radonice:
Radonice 5 c
05-870 Błonie

 

BP

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress