PETRONAS Lubricants Polska nawiązał współpracę handlową z siecią stacji paliw MOYA

Petronas Syntium - Karolina PilarczykPETRONAS Lubricants Polska rozpoczął współpracę z największą w kraju niezależną siecią stacji paliw MOYA. W jej ramach na stacjach w niebiesko-czerwonych barwach rozpocznie się pilotażowa akcja wprowadzania do sprzedaży olejów silnikowych PETRONAS Syntium z technologią CoolTech™.

Umowa została podpisana w drugim kwartale 2021 r. i obejmuje pilotaż sprzedaży najwyższej jakości olejów silnikowych oraz płynów eksploatacyjnych PETRONAS do pojazdów osobowych na stacjach sieci MOYA.

Działania sprzedażowe połączone są ze wspólną kampanią marketingową i medialną pod hasłem PIT STOP Challenge, popularyzującą rozwiązania PETRONAS Syntium wśród odbiorców indywidualnych. Anwim S.A., właściciel marki MOYA docelowo planuje wprowadzenie produktów PETRONAS na wszystkie stacje sieci.

Mocno rozwijamy sieć sprzedaży PETRONAS Syntium w Polsce. Działania skierowane do sieci dystrybutorów i warsztatów wspieramy strategią B2C, którą realizujemy wspólnie z siecią stacji paliw MOYA. Obecność naszych produktów na półkach stacji tej sieci znakomicie poprawi dostępność do marki Syntium dla konsumentów. Naszym celem jest stały wzrost świadomości naszych brandów wśród polskich kierowców. Współpraca handlowa wpisuje się w misję Anwim S.A. – dostarczania klientom produktów z wysokim wskaźnikiem jakość do ceny. Przygotowujemy wspólnie z naszym partnerem ciekawy program pilotażowy wspierany min. promocjami dla Klientów stacji MOYA. Liczymy oczywiście na efektywne rozszerzenie współpracy z pilotażu i na wprowadzenie marki Syntium do wszystkich lokalizacji tej sieci.

– mówi Adam Bober, dyrektor sprzedaży PETRONAS Lubricants w Polsce, Niemczech i Austrii.

Ideą wspólnego pilotażu sprzedaży i kampanii jest podniesienie świadomości marki olejów silnikowych PETRONAS Syntium i korzyści wynikających z ich stosowania. Brand jest doskonale rozpoznawalny dzięki współpracy technologicznej z niepokonanym w ostatnich latach zespołem AMG Mercedes PETRONAS Formula 1 Team oraz z mistrzem wyścigów Formuły 1 Lewisem Hamiltonem.

Nasze motto, „MOYA – daleko zajedziesz!”, ma bezpośrednie przełożenie na jakość produktów i usług oferowanych na naszych stacjach. To jednak coś znacznie więcej, ponieważ stacje paliw MOYA charakteryzują się miłą atmosferą i sympatyczną obsługą. W ramach współpracy z Petronas możemy naszym klientom zaproponować nie tylko nowe produkty, lecz także wyjątkowe spotkania z elementami rozrywki ze sportowym zacięciem. Jesteśmy przekonani, że oddanie sportowej atmosfery na stacjach z zaaranżowanym PITSTOP, konkurs dla klientów z nagrodami – oryginalnymi gadżetami zespołu Formuły 1 Lewisa Hamiltona – oraz przygotowane spotkania z mistrzynią driftingu Karoliną Pilarczyk będą cieszyć się powodzeniem.

– mówi Monika Ostaszewska, marketing manager Anwim S.A.

Wyższa wydajność i żywotność silnika oraz niższe zużycie paliwa z PETRONAS Syntium
Stworzone w laboratoriach PETRONAS i sprawdzone w najbardziej wymagających warunkach wyścigów Formuły 1 rozwiązania PETRONAS Syntium z technologią CoolTech™ oparte na silnych łańcuchach cząsteczek pozwalają na zwiększoną absorbcję ciepła z silników pojazdów. Dzięki trwalszemu filmowi olejowemu podnosi się poziom ochrony krytycznych części silnika, poprawia jego wydajność i wydłuża żywotność. W efekcie, okresy między wymianami oleju są dłuższe i spada zużycie paliwa.

Anwim

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress