Zawoja, Janów, Modła, Rosoczyce i Wola Otałęska – kolejne stacje paliw w sieci MOYA

Stacja paliw Moya Wola OtałęskaSieć stacji paliw MOYA wzbogaciła się o cztery kolejne obiekty. Stacje w Janowie (woj. mazowieckie), Modle Królewskiej i Rosoczycach (woj. wielkopolskie) oraz w Woli Otałęskiej (woj. podkarpackie) są tradycyjnymi, obsługowymi punktami, gdzie można znaleźć również wielobranżowe sklepy i koncept gastronomiczny Caffe MOYA. Wszystkie stacje paliw, oprócz tej w Zawoi, która jest stacją własną MOYA, współpracują z siecią na zasadzie franczyzy.

Sieć MOYA rozwija się nadal z dużą dynamiką. Otwierane są zarówno stacje własne, jak i franczyzowe. Pojawiają się równomiernie na terenie całej Polski – przy drogach krajowych, lokalnych, w dużych miastach i mniejszych miejscowościach. Łączy je przede wszystkim najwyższa jakość paliw oraz przyjazna strefa gastronomiczna Caffe MOYA, oferująca smaczne przekąski i aromatyczną kawę.

W Zawoi (woj. małopolskie), u stóp Babiej Góry, została otwarta nowa stacja paliw MOYA. Stacja jest idealnym punktem tankowania wszelkich pojazdów oraz miejscem, w którym można zrobić zakupy i smacznie zjeść. Obiekt dostosowany jest także do obsługi pojazdów ciężarowych, a dobrze wyposażony sklep umożliwia uzupełnienie zapasów wypoczywającym w pobliskich górach turystom – zarówno narciarzom, jak i wielbicielom pieszych wędrówek.

Stacja paliw MOYA w Janowie, nieopodal Sochaczewa, położona jest w atrakcyjnym miejscu – przy drodze krajowej nr 50 relacji Żyrardów-Płońsk. Charakteryzuje się wszechstronnością i elastycznością w kwestii obsługi różnych grup klientów. Oferuje wszystkie rodzaje paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG. Kierowcy ciężarówek mogą ponadto skorzystać na niej z szybkiego wlewu diesla. Oprócz tego, samochody można dopieścić także za pomocą kompresora i odkurzacza.

MOYA Modła Królewska znajduje się w pobliżu autostrady A2, na wysokości Konina. Na stacji mile widziane są samochody ciężarowe – znajduje się na niej szybki wlew diesla, dystrybutor z płynem AdBlue, a także parking na 30 „TIR-ów”. Oprócz tego „truckerzy” mogą skorzystać również z myjni specjalnie dostosowanej do ciągników siodłowych z naczepami. Stacja oferuje benzynę 95, olej napędowy standardowy, ON MOYA Power oraz LPG.

Stacja w Rosoczycach zlokalizowana jest na drodze powiatowej relacji Ostrów Wlkp.-Grabów. Obiekt jest dobrze wyposażony – oprócz benzyny 95, oleju napędowego standardowego, ON MOYA Power i LPG, kierowcy mogą skorzystać tam z kompresora i odkurzacza. Automat paczkowy umożliwia im także na nadawanie lub odbiór przesyłek.

Stacja paliw MOYA w Woli Otałęskiej to obiekt koncentrujący się głównie na ruchu lokalnym. Oferuje benzynę 95, olej napędowy i LPG oraz odkurzacz i kompresor.

Na wszystkich czterech nowych stacjach klienci mogą zrelaksować się i dobrze zjeść w Caffe MOYA. Koncept gastronomiczny oferuje m.in. hot-dogi, zapiekanki, kanapki, ciastka, muffinki i wiele innych. Rzecz jasna, nie brakuje również pysznej, aromatycznej kawy w wielu wariantach – od klasycznej espresso, po mrożone napoje dostępne latem.

Sklepy, obecne przy wszystkich tych obiektach, są bardzo dobrze zaopatrzone. Można zrobić w nich zakupy zarówno na drogę, jak i do domu. Stacje czynne są całą dobę, dlatego sklepy otwarte są siedem dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe.

MOYA Stacja

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress