Akcja „Wszystkiego Zimowego” od Circle K

Zimowe oferty Circle KOd 9 grudnia na klientów stacji czeka akcja Wszystkiego Zimowego, a w niej rabaty, między innymi na kawę, myjnię, płyn do spryskiwaczy i Hot-Dogi, przy tankowaniu niezawodnych paliw zimowych, w tym arktycznego diesla do -32°C. Akcja potrwa aż do 28 lutego.

Zima to czas, w którym krótkie dni przeplatają się z długimi mroźnymi nocami. Circle K od lat jest ekspertem we wspieraniu kierowców w tym mroźnym okresie. W ofercie stacji znajdują się zimowe paliwa o podwyższonych parametrach, charakteryzujące się obniżoną Temperaturą Mętnienia i Temperaturą Zablokowania Zimnego Filtra, która wynosi maksymalnie -20°C. Już za kilka dni na stacjach dostępny będzie także milesPLUS® diesel arktyczny, z gwarantowaną temperaturą mętnienia -22°C oraz temperaturą zablokowania zimnego filtra -32°C, który umożliwia niezawodną pracę silnika w każdych warunkach pogodowych.

Teraz, po zatankowaniu co najmniej 20 litrów zimowego lub arktycznego paliwa milesPLUS® klienci mają do wyboru jedną z ofert specjalnych: średnią lub małą kawę za złotówkę, rabat 50% na dowolnego Hot-Doga, 40% rabatu na zimowy płyn do spryskiwaczy premium marki Circle K, bądź 40% rabatu na myjnię automatyczną z zimowym programem premium. Natomiast dla osób wyczekujących świąt, Circle K przygotowało także Świąteczny Duet, czyli dowolną kawę i truskawkowy donut za jedyne 1,99 zł. Kawa za złotówkę dostępna będzie także na stacjach Circle K Express.

Święta coraz bliżej, dlatego na naszych stacjach przygotowaliśmy specjalne oferty dla klientów, które umilą ten świąteczny czas. Wizyta na Circle K to także okazja, aby kompleksowo przygotować się do zimy – paliwa o podwyższonych parametrach, zimowy płyn do spryskiwaczy i dedykowany zimowy program myjni zadbają o samochody i komfort kierowców. Wszystkim klientom życzymy Wszystkiego Zimowego i przypominamy, że grudniowe zakupy na naszych stacjach to okazja do wsparcia akcji Świąteczna paczka dla Seniora, którą organizujemy  wspólnie z PCK. Dzięki niej starsze osoby w potrzebie, dla których święta w czasie pandemii będą szczególnym wyzwaniem, otrzymają paczki z produktami spożywczymi. Na ten cel przekażemy aż 20% zysku ze sprzedaży w sklepach na stacjach własnych, zrealizowanego w dniach 1-21 grudnia.

– mówi Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K.

Dzięki programowi Circle K EXTRA, klienci Circle K będą na bieżąco z promocjami. Oprócz atrakcyjnych rabatów na paliwo po każdorazowym zebraniu 50 litrów i bezpłatnego mycia samochodu po zatankowaniu 100 litrów dowolnego paliwa, użytkownicy programu zyskają również punkty, które będą mogli wymienić na paliwo, bezpłatną kawę lub jedną z ponad 600 nagród dostępnych w specjalnym Katalogu EXTRA Club.

Circle K

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress