Akcja “Wszystkiego Zimowego” od Circle K

Zimowe oferty Circle KOd 9 grudnia na klientów stacji czeka akcja Wszystkiego Zimowego, a w niej rabaty, między innymi na kawę, myjnię, płyn do spryskiwaczy i Hot-Dogi, przy tankowaniu niezawodnych paliw zimowych, w tym arktycznego diesla do -32°C. Akcja potrwa aż do 28 lutego.

Zima to czas, w którym krótkie dni przeplatają się z długimi mroźnymi nocami. Circle K od lat jest ekspertem we wspieraniu kierowców w tym mroźnym okresie. W ofercie stacji znajdują się zimowe paliwa o podwyższonych parametrach, charakteryzujące się obniżoną Temperaturą Mętnienia i Temperaturą Zablokowania Zimnego Filtra, która wynosi maksymalnie -20°C. Już za kilka dni na stacjach dostępny będzie także milesPLUS® diesel arktyczny, z gwarantowaną temperaturą mętnienia -22°C oraz temperaturą zablokowania zimnego filtra -32°C, który umożliwia niezawodną pracę silnika w każdych warunkach pogodowych.

Teraz, po zatankowaniu co najmniej 20 litrów zimowego lub arktycznego paliwa milesPLUS® klienci mają do wyboru jedną z ofert specjalnych: średnią lub małą kawę za złotówkę, rabat 50% na dowolnego Hot-Doga, 40% rabatu na zimowy płyn do spryskiwaczy premium marki Circle K, bądź 40% rabatu na myjnię automatyczną z zimowym programem premium. Natomiast dla osób wyczekujących świąt, Circle K przygotowało także Świąteczny Duet, czyli dowolną kawę i truskawkowy donut za jedyne 1,99 zł. Kawa za złotówkę dostępna będzie także na stacjach Circle K Express.

Święta coraz bliżej, dlatego na naszych stacjach przygotowaliśmy specjalne oferty dla klientów, które umilą ten świąteczny czas. Wizyta na Circle K to także okazja, aby kompleksowo przygotować się do zimy – paliwa o podwyższonych parametrach, zimowy płyn do spryskiwaczy i dedykowany zimowy program myjni zadbają o samochody i komfort kierowców. Wszystkim klientom życzymy Wszystkiego Zimowego i przypominamy, że grudniowe zakupy na naszych stacjach to okazja do wsparcia akcji Świąteczna paczka dla Seniora, którą organizujemy  wspólnie z PCK. Dzięki niej starsze osoby w potrzebie, dla których święta w czasie pandemii będą szczególnym wyzwaniem, otrzymają paczki z produktami spożywczymi. Na ten cel przekażemy aż 20% zysku ze sprzedaży w sklepach na stacjach własnych, zrealizowanego w dniach 1-21 grudnia.

– mówi Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K.

Dzięki programowi Circle K EXTRA, klienci Circle K będą na bieżąco z promocjami. Oprócz atrakcyjnych rabatów na paliwo po każdorazowym zebraniu 50 litrów i bezpłatnego mycia samochodu po zatankowaniu 100 litrów dowolnego paliwa, użytkownicy programu zyskają również punkty, które będą mogli wymienić na paliwo, bezpłatną kawę lub jedną z ponad 600 nagród dostępnych w specjalnym Katalogu EXTRA Club.

Circle K

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Więcej w Circle K, Circle K Extra, Circle K Polska, Miles, Miles Plus, milesPLUS, Paliwa, Paliwa zimowe, Rafal Droździak, Stacje paliw
MOYA express
Anwim ogłasza przetarg na rebranding stacji eMILA

Anwim S.A., operator sieci stacji paliw MOYA, rozpoczyna proces rebrandingu stacji samoobsługowych przejętych od BM Reflex. Spółka ogłosiła przetarg na...

Zamknij